Adventura Death by Degrees v přípravě

Majitelé PS2 se mohou těšit na novou akční adventuru od společnosti Namco s názvem Death by Degrees. Není bez zajímavosti, že vývojářský tým tvoří ti samí lidé, kteří pracují i na slavné sérii Tekken a v hlavní roli ultimátního vraha se tak ocitne znovu Nina Williams. Na co všechno se tedy můžeme těšit? V první řadě nás čeká 360 stupňový bojový systém se stovkami možných variant útoku, umožňující i mistrovské akrobatické pohyby.  Přislíben je také inovovaný zaměřovací systém "Critical Hit" - s využitím módu "X-ray vision" tak půjdou zacílit nepřátelské kosti i vnitřní orgány. Dále bude možné získat otisky prstů obětí a využít jich k bezpečné infiltraci a vstupu do zabezpečených oblastí. Čeká nás velká mapa s více než 140 místnostmi k prozkoumání, která by měla zabrat přes 20 hodin herního času. V multiplayeru se pak objeví módy jako Challenge, Anna, Sniper, Puzzle a Hover-camera. Samozřejmostí budou i kvalitní in-game filmy, vytvářené společností Shirogumi Inc.  (mj. Onimusha 2 and Resident Evil Zero). Datum vydání je předběžně stanoveno na první čtvrtletí roku 2005.

Více informací zde.

Zdroj: TZ 

    

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A