Adventury ještě neumřely

Společnost The Adventure Copany věří v sílu starých ověřených principů, mezi které lze samozřejmě řadit jeden z nejstarších hernách žánrů - adventury. A tak se rozhodli ohlásit distribuci hned dvou najednou. Děj The Moment of Silence bude připomínat kultovní film Blade Runner - hlavní hrdina bude šéfem volební kampaně v New Yorku roku 2044. Při razii jednotky SWAT ve svém sousedství se však dostává na stopu únosů, korupce a moci. To vše jako point-n-click v pohledu třetí osoby.

Koho baví detektivky, jistě si přijde na své v Still Life. Hrdinkou je vyšetřovatelka FBI Victoria McPherson. Ta má za úkol odhalit masového vraha, který má zatím na svědomí pět obětí. Do toho všeho musí snášet svého šéfa, který na ni bedlivě dohlíží. Rozhodne se tedy odjet si odpočinout za rodinou na předměstí a úplnou náhodu objeví spisy po dědečkovi. Ten býval detektivem v Evropě a nějakou úžasnou okolností řešil před 75-ti lety případ, který je až podezřele podobný Victoriinu.

Zdroj: The Adventure Company

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce