Age of Empires jako MMORPG?

Zajímavý inzerát se dnes objevil na stránce PlanetAoM. Podle něj hledá studio Ensemble, které stojí kupříkladu za veleslavnou sérií Age of Empires, server architekta pro svůj připravovaný MMORPG projekt. Podrobnosti samozřejmě ještě nejsou známy; ví se jen tolik, že půjde o hru pro PC a Xbox360 poháněnou Unreal enginem. Žánrově titul díky svému zaměření na MMO hru nemůže zůstat klasickou strategií, ale můžeme očekávat, že se autoři od svého domovského žánru zase až tolik nevzdálí. Pravděpodobně půjde o klasické RPG, v němž bude meritem věci vývoj postavy a plnění questů, doplněné o pár strategických prvků.  

Zdroj: PlanetAoM


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce