Aim Trainer pro Unreal Tournament

Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech.
Aim Trainer pro Unreal Tournament
Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech. Kdo má přesnější mušku a lepší odhad, ten vítězí. Jestliže tedy chcete zvýšit svoji šanci na úspěch v bitvách, máte teď dobrou příležitost se zlepšit právě pomocí Aim Traineru.

Pokud se cíl, na který míříte pohybuje, je samozřejmě k jeho zasažení potřeba mířit ne přímo na něj, ale o něco před něj ve směru, kterým se vzhledem k vám hýbe. Zde pak záleží na dobrém odhadu střelce, jak dobře tuto odchylku určí. Je k tomu samozřejmě třeba zkušenost a cvik, který nejlépe získáte právě v boji. Mutátor Aim Trainer slouží k tomu, že vám přímo v bitvě ukazuje místa, do kterých je třeba zamířit, abyste sledovaný cíl zasáhli. Každá zbraň v Unreal Tournamentu střílí jinak, ale i na to mutátor myslí a záměrné body automaticky přizpůsobuje zbrani, kterou právě používáte. A aby toho nebylo ještě dost, kolem každého cíle se vám ukazují dva záměrné body – jeden pro primární střelu a druhý pro sekundární. Co chtít víc. Mutátoru bych vytkl jen jednu kosmetickou drobnost – na obrazovce vlevo dole se objevují i základní údaje o zaměřovaném cíli, což je samozřejmě další plus. Bohužel se ale tyto informace překrývají s údaji o počtu fragů a pořadí v Deathmatchi, takže vzniká trochu nepřehledný a špatně čitelný mišmaš. Ale na druhou stranu ani nedoufejte, že budete mít čas tyto údaje při přestřelce nějak sledovat.

Pokud tedy chcete tento jednoduchý a zároveň velice šikovný mutátor vyzkoušet, můžete si jej stáhnout přímo tady. Ještě upozorňuji, že mutátor vyžaduje verzi Unreal Tournamentu 4.13 a vyšší, jinak žádné záměrné body neuvidíte. Update na verzi 4.13 najdete například na stránce unreal.epicgames.com.

Běda vašim soupeřům.

P.S.: Vyjít tohle o pár dnů dřív, nemusel dopadnout šéfredaktor Doupěte minulý víkend jako sedlák u Chlumce (ona skutečnost byla taková, že to byl právě Martin, kdo prakticky s kýmkoliv z dalších šestnácti účastníků dokázal v disciplíně InstaGib, kde záleží na dobrém míření, prohrát, a to docela bez problémů – pozn. šéfredaktora ;)). Původně chtěl pro vás, čtenáře, zpracovat poutavou reportáž z víkendové UT akce, ale její výsledky byly někdy pro něj až příliš kruté a zaslouží si spíše utajení. ;o)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A