Aim Trainer pro Unreal Tournament

Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech.
Aim Trainer pro Unreal Tournament
Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech. Kdo má přesnější mušku a lepší odhad, ten vítězí. Jestliže tedy chcete zvýšit svoji šanci na úspěch v bitvách, máte teď dobrou příležitost se zlepšit právě pomocí Aim Traineru.

Pokud se cíl, na který míříte pohybuje, je samozřejmě k jeho zasažení potřeba mířit ne přímo na něj, ale o něco před něj ve směru, kterým se vzhledem k vám hýbe. Zde pak záleží na dobrém odhadu střelce, jak dobře tuto odchylku určí. Je k tomu samozřejmě třeba zkušenost a cvik, který nejlépe získáte právě v boji. Mutátor Aim Trainer slouží k tomu, že vám přímo v bitvě ukazuje místa, do kterých je třeba zamířit, abyste sledovaný cíl zasáhli. Každá zbraň v Unreal Tournamentu střílí jinak, ale i na to mutátor myslí a záměrné body automaticky přizpůsobuje zbrani, kterou právě používáte. A aby toho nebylo ještě dost, kolem každého cíle se vám ukazují dva záměrné body – jeden pro primární střelu a druhý pro sekundární. Co chtít víc. Mutátoru bych vytkl jen jednu kosmetickou drobnost – na obrazovce vlevo dole se objevují i základní údaje o zaměřovaném cíli, což je samozřejmě další plus. Bohužel se ale tyto informace překrývají s údaji o počtu fragů a pořadí v Deathmatchi, takže vzniká trochu nepřehledný a špatně čitelný mišmaš. Ale na druhou stranu ani nedoufejte, že budete mít čas tyto údaje při přestřelce nějak sledovat.

Pokud tedy chcete tento jednoduchý a zároveň velice šikovný mutátor vyzkoušet, můžete si jej stáhnout přímo tady. Ještě upozorňuji, že mutátor vyžaduje verzi Unreal Tournamentu 4.13 a vyšší, jinak žádné záměrné body neuvidíte. Update na verzi 4.13 najdete například na stránce unreal.epicgames.com.

Běda vašim soupeřům.

P.S.: Vyjít tohle o pár dnů dřív, nemusel dopadnout šéfredaktor Doupěte minulý víkend jako sedlák u Chlumce (ona skutečnost byla taková, že to byl právě Martin, kdo prakticky s kýmkoliv z dalších šestnácti účastníků dokázal v disciplíně InstaGib, kde záleží na dobrém míření, prohrát, a to docela bez problémů – pozn. šéfredaktora ;)). Původně chtěl pro vás, čtenáře, zpracovat poutavou reportáž z víkendové UT akce, ale její výsledky byly někdy pro něj až příliš kruté a zaslouží si spíše utajení. ;o)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |