Aim Trainer pro Unreal Tournament

Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech.
Aim Trainer pro Unreal Tournament
Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech. Kdo má přesnější mušku a lepší odhad, ten vítězí. Jestliže tedy chcete zvýšit svoji šanci na úspěch v bitvách, máte teď dobrou příležitost se zlepšit právě pomocí Aim Traineru.

Pokud se cíl, na který míříte pohybuje, je samozřejmě k jeho zasažení potřeba mířit ne přímo na něj, ale o něco před něj ve směru, kterým se vzhledem k vám hýbe. Zde pak záleží na dobrém odhadu střelce, jak dobře tuto odchylku určí. Je k tomu samozřejmě třeba zkušenost a cvik, který nejlépe získáte právě v boji. Mutátor Aim Trainer slouží k tomu, že vám přímo v bitvě ukazuje místa, do kterých je třeba zamířit, abyste sledovaný cíl zasáhli. Každá zbraň v Unreal Tournamentu střílí jinak, ale i na to mutátor myslí a záměrné body automaticky přizpůsobuje zbrani, kterou právě používáte. A aby toho nebylo ještě dost, kolem každého cíle se vám ukazují dva záměrné body – jeden pro primární střelu a druhý pro sekundární. Co chtít víc. Mutátoru bych vytkl jen jednu kosmetickou drobnost – na obrazovce vlevo dole se objevují i základní údaje o zaměřovaném cíli, což je samozřejmě další plus. Bohužel se ale tyto informace překrývají s údaji o počtu fragů a pořadí v Deathmatchi, takže vzniká trochu nepřehledný a špatně čitelný mišmaš. Ale na druhou stranu ani nedoufejte, že budete mít čas tyto údaje při přestřelce nějak sledovat.

Pokud tedy chcete tento jednoduchý a zároveň velice šikovný mutátor vyzkoušet, můžete si jej stáhnout přímo tady. Ještě upozorňuji, že mutátor vyžaduje verzi Unreal Tournamentu 4.13 a vyšší, jinak žádné záměrné body neuvidíte. Update na verzi 4.13 najdete například na stránce unreal.epicgames.com.

Běda vašim soupeřům.

P.S.: Vyjít tohle o pár dnů dřív, nemusel dopadnout šéfredaktor Doupěte minulý víkend jako sedlák u Chlumce (ona skutečnost byla taková, že to byl právě Martin, kdo prakticky s kýmkoliv z dalších šestnácti účastníků dokázal v disciplíně InstaGib, kde záleží na dobrém míření, prohrát, a to docela bez problémů – pozn. šéfredaktora ;)). Původně chtěl pro vás, čtenáře, zpracovat poutavou reportáž z víkendové UT akce, ale její výsledky byly někdy pro něj až příliš kruté a zaslouží si spíše utajení. ;o)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech starších generací konzole

Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech sta…

Sony podle všeho nasypalo spoustu zdrojů do tzv. Remastering Enginu, který spojí všechny generace do jedné.

4.  1.  2020 | | 6 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a …

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

3.  1.  2020 | | 4 N/A
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A