Aim Trainer pro Unreal Tournament

Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech.
Aim Trainer pro Unreal Tournament
Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech. Kdo má přesnější mušku a lepší odhad, ten vítězí. Jestliže tedy chcete zvýšit svoji šanci na úspěch v bitvách, máte teď dobrou příležitost se zlepšit právě pomocí Aim Traineru.

Pokud se cíl, na který míříte pohybuje, je samozřejmě k jeho zasažení potřeba mířit ne přímo na něj, ale o něco před něj ve směru, kterým se vzhledem k vám hýbe. Zde pak záleží na dobrém odhadu střelce, jak dobře tuto odchylku určí. Je k tomu samozřejmě třeba zkušenost a cvik, který nejlépe získáte právě v boji. Mutátor Aim Trainer slouží k tomu, že vám přímo v bitvě ukazuje místa, do kterých je třeba zamířit, abyste sledovaný cíl zasáhli. Každá zbraň v Unreal Tournamentu střílí jinak, ale i na to mutátor myslí a záměrné body automaticky přizpůsobuje zbrani, kterou právě používáte. A aby toho nebylo ještě dost, kolem každého cíle se vám ukazují dva záměrné body – jeden pro primární střelu a druhý pro sekundární. Co chtít víc. Mutátoru bych vytkl jen jednu kosmetickou drobnost – na obrazovce vlevo dole se objevují i základní údaje o zaměřovaném cíli, což je samozřejmě další plus. Bohužel se ale tyto informace překrývají s údaji o počtu fragů a pořadí v Deathmatchi, takže vzniká trochu nepřehledný a špatně čitelný mišmaš. Ale na druhou stranu ani nedoufejte, že budete mít čas tyto údaje při přestřelce nějak sledovat.

Pokud tedy chcete tento jednoduchý a zároveň velice šikovný mutátor vyzkoušet, můžete si jej stáhnout přímo tady. Ještě upozorňuji, že mutátor vyžaduje verzi Unreal Tournamentu 4.13 a vyšší, jinak žádné záměrné body neuvidíte. Update na verzi 4.13 najdete například na stránce unreal.epicgames.com.

Běda vašim soupeřům.

P.S.: Vyjít tohle o pár dnů dřív, nemusel dopadnout šéfredaktor Doupěte minulý víkend jako sedlák u Chlumce (ona skutečnost byla taková, že to byl právě Martin, kdo prakticky s kýmkoliv z dalších šestnácti účastníků dokázal v disciplíně InstaGib, kde záleží na dobrém míření, prohrát, a to docela bez problémů – pozn. šéfredaktora ;)). Původně chtěl pro vás, čtenáře, zpracovat poutavou reportáž z víkendové UT akce, ale její výsledky byly někdy pro něj až příliš kruté a zaslouží si spíše utajení. ;o)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

dnes | | 12 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 17 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |