Aim Trainer pro Unreal Tournament

Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech.
Aim Trainer pro Unreal Tournament
Pokud jste příznivci Unreal Tournamentu a rádi byste se v něm ještě víc zdokonalili, může vám pomoci mutátor, který se před několika dny objevil ve své nové verzi na Internetu. Už podle názvu se dá odvodit, na co je primárně určen – k nácviku zaměřování střelby na pohybující se cíle. Tedy přesně to, co budete při hraní Unreal Tournamentu používat pořád ve všech herních módech. Kdo má přesnější mušku a lepší odhad, ten vítězí. Jestliže tedy chcete zvýšit svoji šanci na úspěch v bitvách, máte teď dobrou příležitost se zlepšit právě pomocí Aim Traineru.

Pokud se cíl, na který míříte pohybuje, je samozřejmě k jeho zasažení potřeba mířit ne přímo na něj, ale o něco před něj ve směru, kterým se vzhledem k vám hýbe. Zde pak záleží na dobrém odhadu střelce, jak dobře tuto odchylku určí. Je k tomu samozřejmě třeba zkušenost a cvik, který nejlépe získáte právě v boji. Mutátor Aim Trainer slouží k tomu, že vám přímo v bitvě ukazuje místa, do kterých je třeba zamířit, abyste sledovaný cíl zasáhli. Každá zbraň v Unreal Tournamentu střílí jinak, ale i na to mutátor myslí a záměrné body automaticky přizpůsobuje zbrani, kterou právě používáte. A aby toho nebylo ještě dost, kolem každého cíle se vám ukazují dva záměrné body – jeden pro primární střelu a druhý pro sekundární. Co chtít víc. Mutátoru bych vytkl jen jednu kosmetickou drobnost – na obrazovce vlevo dole se objevují i základní údaje o zaměřovaném cíli, což je samozřejmě další plus. Bohužel se ale tyto informace překrývají s údaji o počtu fragů a pořadí v Deathmatchi, takže vzniká trochu nepřehledný a špatně čitelný mišmaš. Ale na druhou stranu ani nedoufejte, že budete mít čas tyto údaje při přestřelce nějak sledovat.

Pokud tedy chcete tento jednoduchý a zároveň velice šikovný mutátor vyzkoušet, můžete si jej stáhnout přímo tady. Ještě upozorňuji, že mutátor vyžaduje verzi Unreal Tournamentu 4.13 a vyšší, jinak žádné záměrné body neuvidíte. Update na verzi 4.13 najdete například na stránce unreal.epicgames.com.

Běda vašim soupeřům.

P.S.: Vyjít tohle o pár dnů dřív, nemusel dopadnout šéfredaktor Doupěte minulý víkend jako sedlák u Chlumce (ona skutečnost byla taková, že to byl právě Martin, kdo prakticky s kýmkoliv z dalších šestnácti účastníků dokázal v disciplíně InstaGib, kde záleží na dobrém míření, prohrát, a to docela bez problémů – pozn. šéfredaktora ;)). Původně chtěl pro vás, čtenáře, zpracovat poutavou reportáž z víkendové UT akce, ale její výsledky byly někdy pro něj až příliš kruté a zaslouží si spíše utajení. ;o)

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: komiksárna za vše…

Deadpool byl kdysi průlomem pro filmovou komiksovou scénu a Spider-Man se nyní snaží o to samé také na herním poli. Povedlo se?

4.  9.  2018 | | 14 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A