Aion se dvěma novými servery

Navzdory opatrnému přístupu společnosti NCsoft se jejich nové MMORPG - Aion: The Tower of Eternity - i nadále těší obrovskému zájmu ze strany hráčů. Ve snaze udržet herní servery příjemně zalidněné a hlavně svižné, tak musela zmíněná firma v Evropě spustit další dva.

První, Deltras, je určen francouzsky mluvícím fanouškům, zatímco ten druhý, Kahrun, je primárně pro vyznavače angličtiny. Během několika málo měsíců navíc NCsoft slibuje zprovoznění transferu postav mezi jednotlivými servery, přičemž zatím není známo, zda-li bude tento úkon nějak omezen, či zpoplatněn.

VIDEO: 2047 'Aion: Tower of Eternity - trailer'

Pokud náhodou přemýšlíte, proč se Aion dočkal nových serverů právě na starém kontinentu, vězte, že zdejší hráči na tom byli po "nepříjemném" startu zdaleka nejhůře. Byli to totiž především Evropané, kteří na přístup do hry museli v mnoha případech čekat i několik hodin. To už ale nyní nehrozí, ujišťují zástupci NCsoftu.

Zároveň ovšem tamější vedení přistupuje k celé situaci velice opatrně, neboť se snaží vyvarovat osudu Warhammeru Online, jenž stejně jako Aion začal ve velkém stylu, aby po pár měsících narychlo zřízené servery zely prázdnotou.

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: PC
Žánr: RPG | MMORPG
Výrobce: NCSoft | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 25. záři 2009
Související články
  1. NCsoft se o servery Aionu nebojí
  2. Ranní diskuse o problémech MMO Aion

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |