Akci SW Battlefront 2 v modifikaci obohatil papež Jan Pavel II.

Ať vás provází víra. Vlastně síla.
Akci SW Battlefront 2 v modifikaci obohatil papež Jan Pavel II.

Star Wars: Battlefront 2 doprovázela už hromada modifikací i DLC. I přesto, že už jsme se dočkali například hraběte Dooku bez končetin, něco tak absurdního jako svatý otec Jan Pavel II. tu ještě nebylo. Díky autorovi modifikací jménem xD0IT si teď ale můžete stáhnout přesně to, co vám v životě doposud chybělo.

Modifikace slibuje rovnou tři skiny pro vaši postavu, světelný meč ve stylu Kylo Rena, který v tomto případě ale zjevně opravdu představuje kříž, a také vlastní portréty. Pokud tak patříte k hráčům, kteří byli šťastlivci a přetrpěli porodní bolesti Battlefrontu 2, aby se dočkali vynikající zábavy nabízené tímto titulem, můžete si nyní zážitek ještě zpestřit. Toužíte-li to udělat právě přidáním bývalého papeže, můžete tak učinit zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce