Akční Shattered Horizon vyjde za týden

Zajímavě vyhlížející multiplayerová akce Shattered Horizon se na trhu objeví již 4. listopadu. K dispozici bude skrze službu Steam, potažmo oficiální stránky, přičemž cena byla stanovena na necelých 20 dolarů. Ti z vás, kteří si hru předobjednali, dostanou 10% slevu. Již včera večer to prozradili zaměstnanci studia Futuremark.

Mimo to se nechali slyšet, že mají v plánu titul i nadále rozšiřovat o nové levely a další vychytávky, jež budou hráčům nabízeny zcela zdarma. Jediné, co proto trochu zamrzí, je fakt, že Shattered Horizon bude podle všeho optimalizovaný pouze pro systémy Windows Vista a Windows 7. O XP nepadlo ani slovo.

 

Samotný OS však k rozjetí hry nepostačí. Ne, na to budete potřebovat alespoň procesor Intel Core 2 Duo E6600, případně AMD Athlon64 X2 5600+, 2 GB RAM, 1,5 GB volného místa na disku a grafickou kartu GeForce 8800GT, či ATI Radeon HD 3870, disponující alespoň 256MB pamětí.

Doporučení studia však zahrnuje Intel Core 2 Quad Q6600, nebo ekvivalent v podobě AMD Phenom II X4 940, a grafiku GeForce GTX 260, potažmo ATI Radeon HD 4870, s pamětí 512 MB. A jelikož za hrou stojí odštěpek společnosti zodpovědné za 3DMark, doporučená sestava asi nebude od věci.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: PC
Žánr: Akce
Výrobce: Futermark Game Studios | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 4. listopadu 2009

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |