Akční střílečka Metal: Hellsinger oznámena pro PC a konzole

Vneste teror a strach do srdcí démonů a ďáblů. Probojujte se skrz osm bran pekelných.

Metal: Hellsinger je rytmicky laděná FPS s démonickými nepřáteli, mocnými zbraněmi a metalovou hudbou. Vydejte se na pekelnou cestu a dosáhněte toho nejsladšího cíle – pomsty. Jedním z unikátních prvků hry je, že střílení do rytmu beatu zintenzivní hudbu hrající na pozadí a znásobí destrukci, kterou způsobíte.

Jako každá kvalitní brutální akce má i Metal pořádný arzenál unikátních zbraní. Každá zbraň má svou vlastní ultimátní schopnost jako je „Murder of Crows" a „The Big Goodbye".

Také příběh je klasickou poutí za pomstou, kterou vám svou narací zpříjemní populární dabér Troy Baker. Stoupej po žebříčku nahoru nebo vyzvi své přátele, aby se pokusili porazit tvé vymazlené skóre.

Každý track byl nahrán speciálně pro tuto hru a vokály jednotlivých děl mají na svědomí například Matt Heafy z Trivium, Mikael Stanne z Dark Tranquillity, Björn Strid ze Soil Work či Alissa White-Gluz z Arch Enemy.

Metal: Hellsinger je mimo jiné vyvíjen zkušeným týmem vedeným Davidem Goldfarbem, který je ředitel herního projektu Payday 2 a hlavní designér Battlefield 3 a Battlefield: Bad Company 2.

Titul má vyjít v roce 2021, a to na PC, Xbox One, PlayStation 4 a na konzole nové generace.

Váš názor Další článek: Sony představuje hry pro Playstation 5: sledujte, co si zahrajete na nové generaci

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,