Akční střílečka Metal: Hellsinger oznámena pro PC a konzole

Vneste teror a strach do srdcí démonů a ďáblů. Probojujte se skrz osm bran pekelných.

Metal: Hellsinger je rytmicky laděná FPS s démonickými nepřáteli, mocnými zbraněmi a metalovou hudbou. Vydejte se na pekelnou cestu a dosáhněte toho nejsladšího cíle – pomsty. Jedním z unikátních prvků hry je, že střílení do rytmu beatu zintenzivní hudbu hrající na pozadí a znásobí destrukci, kterou způsobíte.

Jako každá kvalitní brutální akce má i Metal pořádný arzenál unikátních zbraní. Každá zbraň má svou vlastní ultimátní schopnost jako je „Murder of Crows" a „The Big Goodbye".

Také příběh je klasickou poutí za pomstou, kterou vám svou narací zpříjemní populární dabér Troy Baker. Stoupej po žebříčku nahoru nebo vyzvi své přátele, aby se pokusili porazit tvé vymazlené skóre.

Každý track byl nahrán speciálně pro tuto hru a vokály jednotlivých děl mají na svědomí například Matt Heafy z Trivium, Mikael Stanne z Dark Tranquillity, Björn Strid ze Soil Work či Alissa White-Gluz z Arch Enemy.

Metal: Hellsinger je mimo jiné vyvíjen zkušeným týmem vedeným Davidem Goldfarbem, který je ředitel herního projektu Payday 2 a hlavní designér Battlefield 3 a Battlefield: Bad Company 2.

Titul má vyjít v roce 2021, a to na PC, Xbox One, PlayStation 4 a na konzole nové generace.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |