Aktualizace: Barevná mozaika ze střípků o Battlefront 2

Aby byl výčet současných připravovaných Star Wars titulů kompletní, nesmíme zapomenout na pokračování multiplayerové akce Star Wars: Battlefront, o níž jsme se již dříve krátce zmínili. V květnovém čísle britského Official Playstation 2 Magazine se redaktoři rozhodli podívat hře Battlefront 2 na zoubek, a z rozsáhlého článku, který vrhá světlo na nové informace, se čtenáři mohou dozvědět mnohé novinky. Firma Pandemic (Battlefront, Full Spectrum Warrior) se zabývá především léčením všech bolístek původního titulu při zachování stejné adrenalinové hratelnosti.

Ve Star Wars: Battlefront 2 se podíváte nejen do klasických kulis známých z původní filmové trilogie; zde to budou především interiéry Hvězdy smrti, ale také do zbrusu nových, které se váží ke třetí epizodě. Bojovat se bude jak na povrchu planet či uvnitř vesmírných stanic, tak v kosmu, přičemž obě roviny plánují autoři sjednotit do jednoho funkčního celku. To v praxi znamená, že z víru pozemní bitvy, kdy laserové výboje sviští vzduchem a na obzoru hoří pozemní základny, se bez problému můžete dostat do vesmírného prostoru. Na oběžné dráze se konečně zapojíte do větších vřav, než bývaly ty "vzdušné dýchánky" v prvním díle.

V pokračování se také naštěstí nesetkáme s podivně se chovajícími NPC v podobě Jediů a filmových hrdinů (pobíhající nesmrtelný Darth Wader byl opravdu iritující). Nyní si konečně budete moci obléct obnošený plášť s kápí a k pasu si připnout světelný meč, coby jeden z Jediů. Pandemic na této novince usilovně pracují, protože vybalancovat účinnost konvenčních zbraní vůči světelným mečům není věcí snadnou. Jako Rytíř Jedi také budete moci použít Síly; a to její světlé i tmavé strany.

Z kousíčků informací, které byly odhaleny v britském OPS2 magazínu, ještě stojí za řeč pár faktů. Za prvé se připravuje příběhem hnaný singleplayerový mód, jenž vás blíže seznámí se světem Battlefront 2. Zatím však není jasné, zda formou jednotlivých scénářů nebo ucelené kampaně. Dílčích změn se dočká i síťový kód a web browser, s kterými byly v minulosti značné problémy. Přítomen by navíc měl být klanový management a systém pro uchovávání vašich herních výsledků.

Pandemic se očividně inspirují sérií Battlefield, což je koneckonců velmi dobrý vzor hodný následování. Více detailů o této slibné onlinovce se určitě objeví na letošní výstavě E3, jenž přesně za měsíc otevře své brány. Od nás očekávejte, že veškeré dění kolem Star Wars: Battlefront 2 budeme sledovat a obratem vám přineseme čerstvé informace hned jak se objeví. Jakékoliv screenshoty ze hry jsou zatím chráněné exkluzivitou OPS2 magazínu, avšak zůstaňte ve střehu - s příští zmínkou o Battlefront 2 přijde i obrazový materiál.

Zdroj: Eurogamer

UPDATE:
Slibovali jsme vám obrázky, máte je mít. Aktuální screenshoty z Battlefront 2 jsou na světě, vypadají skvěle, a navíc ukazují vizuální kvalitu napříč všemi třemi platformami, na kterých si nové Star Wars zahrajeme. Make yourself pleasure! :)

  

  

PC verze

  

  

PS2 verze

  

  

A konečně Xbox

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček. Ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček…

Dobrá klávesnice a myš jsou pro hraní na PC nezbytně nutné. Vybrali jsme osvědčené modely, se kterými neuděláte chybu.

30.  11.  2021 | |9 N/A
Michal Maliarov
Herní myšHerní klávesnice
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které si můžete zahrát mezi svátky

15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které…

Nejen na PC, ale i na konzolích bylo letos co hrát. Kromě velkých kousků došlo i na pár menších překvapení, které vás přes svátky bez problému zabaví.

27.  11.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravu…

Není to tak dlouho po vydání a modeři už mají žně.

28.  11.  2021 | |2 N/A
Michal Maliarov
GTA San AndreasModifikace
Recenze GTA: The Trilogy - Definitive Edition. Remaster, co si za rámeček nedáte

Recenze GTA: The Trilogy - Definitive Edition. Rem…

Vylepšené verze třech legendárních dílů série Grand Theft Auto zněly jako sázka na jistotu, na které se toho nedá moc pokazit. Nakonec to ale dopadlo katastrofou, kterou hráči Rockstaru určitě jen tak neodpustí.

20.  11.  2021 | |10 N/A
Martin Nahodil
GTA Vice CityGTA 3PS5GTA San AndreasRecenze