Aktualizováno: Několik set hráčů EverQuest II dostalo ban!

Jelikož několik set hráčů MMORPG EverQuest II podvádělo, rozhodlo se Sony Online proti nim zakročit, aby nekazili hru ostatním lidem. Ban (=zákaz hraní) tak dostalo na 700 hráčů. Doufejme, že se z toho podvodníci poučí a že to poslouží jako výstraha pro ostatní, kteří by chtěli podvádět.

  

Zdroj: Worthplaying

Aktualizace (Petr Kolář):

Hráčům byl zakázán přístup ke hře z důvodu neoprávněných použití botů a zneužívání herních maker (jakýchsi skriptů, které se používají například pro komunikaci). Sony Online Entertainment hodlá nadále postupovat podobným směrem a již nyní vyšetřuje další stovky možných narušení herní rovnováhy. Podle jejich vyjádření je částka, kterou postižení platili a o kterou bude pak společnost SOE ochuzena, nicotná v porovnání s pohodou stovek tisíc ostatních hráčů. Dle mého názoru je sice tento incident vzhledem k počtu hráčů skoro zanedbatelný, přesto však ukazuje vůli SOE zasahovat v podobných případech tvrdě, což hře velmi prospěje.

  

Jak může být někdo na hře závislý :) * Stráže se pustily do útočníka * Muzikál EQ2_Cats

Zdroj: Vlastní


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce