Aktualizováno: Virtuální realita v Brně a dalších městech

Společnost Ogilvy Public Relations nás informovala o akci, která se uskuteční již zítra, ve středu 28. 9. poblíž hotelu Riviera u BVV v Brně v rámci akce Gaudeamus Igitur.

Zde bude pro návštěvníky připraven stan s volným přístupem k odzkoušení virtuální reality. Kdokoliv si může nasadit 3D brýle a vydat se do světa tvořeného shluky čísel. Ocitnete se uprostřed starého hotelu a váš úkol bude najít telefon. Jakmile se vám toto povede, opět se z Matrixu odpojíte a můžete vyzkoušet jiné zajímavé zážitky. Celá akce začíná v 16:00 a my vám z ní přineseme zajímavou reportáž.

Aktualizováno: Šanci vyzkoušeti si virtuální realitu máte i v dalších dnech a nemusíte být z Brna. Níže nabízíme rozpis měst i termínů, ve kterých se sem putovní akce přesune.

29. 9. - Zlín
4. 10. - Liberec
5. 10. - Pardubice
6. 10. - Hradec Králové
13. 10. - Praha

Doupě komentuje: Tohle je jedinečná šance, jak si vyzkoušet pokrok v oblasti virtuální reality. Již dlouho se nejedná pouze o těžké helmy s nízkým rozlišením, ale máte možnost si zdarma vyzkoušet jednoduché brýle.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |