Alan Wake Remastered se chlubí hezkým vizuálem na uniklých obrázcích

Britský Amazon nechtěně zveřejnil na stránku hru i se spoustou obrázků.

Jak už to tak bývá, občas se na internetu předčasně objeví něco, co tam být ještě nemělo a tentokrát se prokecl britský Amazon, kde se objevil očekávaný remaster Alana Wakea i s kupou čerstvých obrázků. Vše bylo samozřejmě staženo, karta hry ael zůstala online dostatečně dlouho, aby šikovní lidé, jako například YouTuber Charlie „Kranitoko“ Murray, obrázky stáhli. V galerii si můžete povšimnout, kolik práce bylo na hře odvedeno, a že remaster vypadá skutečně detailněji a propracovaně.

Remaster bude obsahovat kromě základní hry také příběhová rozšíření The Signal a The Writer, kterých se dočkáme pod záštitou vydavatele Epic Games na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S už v říjnu. Kromě vylepšených textur a 4K rozlišení hra nabídne také komentář kreativního ředitele Sama Lakea.

Od vydání původní hry pro Xbox 360 uplynulo už víc jak 11 let, a proto po úniku na Taiwanské stránce a následném potvrzení přímo studiem Remedy nastalo ohromné nadšení ze strany fanoušků. Těšit se také mohou majitelé PlayStation konzolí, protože hra na ně poprvé zavítá právě formou remasteru.

Diskuze (1) Další článek: Forspoken v novém traileru předvádí nádherný svět a odhaluje základy příběhu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

** Země podle všeho není nejlepším ze všech možných světů, alespoň pokud jde o obyvatelnost lidmi ** Máme štěstí, že jsme naživu ** U superzemí, tedy planet větších než Země a menších než ledoví obři jako Uran nebo Neptun, to je jiné

Stanislav Mihulka
ZeměAstronomie
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme 25 jedinečných filmů napříč žánry a historií. Nabídnou to nejzajímavější ze světové i české filmové tvorby. Je to základní výběr, který byste podle nás měli vidět, pokud chcete mít přehled o kinematografii.

Vojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět