Alhademic Sniper – tenkrát, když jsem potopil tu první loď…

Válka je věc nepříjemná a obzvlášť na moři, to je známý fakt. Když jde loď ke dnu, není žádná vyhlídka na záchranu a koukáme smrti přímo do očí, tak teprve v takových chvílích si dokážeme uvědomit absurditu válek. Tak to byl docela vážný úvod, co říkáte? Dobrá, budu se krotit, dál to bude v trochu lehčím duchu.
Alhademic Sniper – tenkrát, když jsem potopil tu první loď…
Alhademic Sniper je další z řady jednoduchých stříleček, které se na nás valí ze všech stran. Cíl hry je jednoduchý a ve své podstatě podobný známému Moorhuhnu.V časovém limitu jedné minuty musíte co nejpřesněji zamířit váš kanón na co největší množství náhodně se objevujících lodí a přesnou střelbou je poslat do horoucích pekel, v tomto případě ke dnu. Na rozdíl od slepic se lodě nepohybují, pouze se na náhodných místech vynořují a opět ponořují do vln oceánu. Viditelné jsou pouze kratičkou chvíli a díky tomu je hra o dost obtížnější než její ukvokaná varianta. Na konci každé hry se vypočítá procentuální úspěšnost střelby na základě úspěšných zásahů v poměru k celkovému počtu vypálených střel. Grafiku nemá velký smysl hodnotit, protože ve hře jsou zastoupeny pouze její nejnutnější základy.

Alhademic Sniper vypadá celkem zdařile a tento dojem jenom potvrzuje hudba, kterou autoři vybrali jako doprovod pro vaše krvavé choutky – rockový megahit 80. let Final Countdown od Europe :-).

Hra je navržena pro operační systém Windows 9x/ME.

Download (559 kB) zde.

Alhademic SniperAlhademic Sniper

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |