Alien Hominid už je skoro tady

Společnost Gameline nás poctila touto tiskovou zprávou o připravované hře Alien Hominid:

Nová hra, která se stala v USA naprostou bombou, teď vybuchne i u nás, neboť na českém trhu zastupuje Game Line firmu ZOO Digital Publishing a jsme tedy spoluviníky odpálení. Vítá vás Alien  Hominid.

Alien Hominid je arkádová 2D akce od týmu The Behemoth, která byla původně k dispozici jako zdarma přístupná flashová hra na populárním zábavním webu Newgrounds. Díky neuvěřitelnému úspěchu, který nebyl vůbec očekáván, se její původní tvůrci rozhodli založit vývojový tým a hru přetvořit do podoby regulérní hry pro PS2, Xbox a Gamecube. Hlavní postavou této bombasticky zpracované hry je malý mimozemšťan Alien Hominid, který se nešťastnou náhodou dostal na planetu Zemi a při vší smůle ještě vedle budovy FBI. Jeho kosmická loď, kterou přiletěl, se po nárazu  rozbila a nemohla vzlétnout, bez potřebných součástek. Alien se tedy rozhodl najít, na pro něj podivné planetě, všechny chybějící součástky a co nejdříve odletět zpět. Musí to provést ale co nejrychleji, jinak se dostane do spárů zlých vědců, kteří zjistili, že obývá planetu Zemi.

  

Alien Hominid používá proti lidem řadu svých mimozemských schopností a samozřejmě i zbraní, proti nimž se lidé z planety Země jen těžko brání. Hra vedle intenzivní 2D akce, nabízí řadu napínavých, dobrodružných i vtipných situací. Je to velmi zajímavá hra, kterou si nenechte ujít. Pokud si k ní jednou sednete, nebudete mít problémy se zlými vědci, ale budete mít problém  od této výborně zpracované hry znovu vstát. Za zmínku stojí i to, že tato promyšlená hra, získala na nezávislém herním festivalu (Annual Independet Games Festival) v San Francisku tři prestižní ocenění  - Cenu diváků, Cenu za technickou dokonalost a Cenu za novinku ve vizuálním umění. Jedná se o jeden z největších titulů pro tento rok a očekávaný výbuch je stanoven na konec května 2005, tak zní poslední výrok vědců. A ještě jedno varování nakonec: vyjde pro PS2, Xbox a Gamecube.

Doupě komentuje: Už jsme vás o této hře dříve informovali a vypadá to, že tato 2D akáda našla přesně to místo na trhu, které právě zeje prázdnotou. Čisté dvourozměrné akce jako by zanikaly a přitom přinášejí hromady jednoduché zábavy vhodné k odreagování.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Stalo se 5. 5. - Vzestup království, Xbox 2 a další zprávy!

Témata článku: , , , , ,