Alien Hominid už je skoro tady

Společnost Gameline nás poctila touto tiskovou zprávou o připravované hře Alien Hominid:

Nová hra, která se stala v USA naprostou bombou, teď vybuchne i u nás, neboť na českém trhu zastupuje Game Line firmu ZOO Digital Publishing a jsme tedy spoluviníky odpálení. Vítá vás Alien  Hominid.

Alien Hominid je arkádová 2D akce od týmu The Behemoth, která byla původně k dispozici jako zdarma přístupná flashová hra na populárním zábavním webu Newgrounds. Díky neuvěřitelnému úspěchu, který nebyl vůbec očekáván, se její původní tvůrci rozhodli založit vývojový tým a hru přetvořit do podoby regulérní hry pro PS2, Xbox a Gamecube. Hlavní postavou této bombasticky zpracované hry je malý mimozemšťan Alien Hominid, který se nešťastnou náhodou dostal na planetu Zemi a při vší smůle ještě vedle budovy FBI. Jeho kosmická loď, kterou přiletěl, se po nárazu  rozbila a nemohla vzlétnout, bez potřebných součástek. Alien se tedy rozhodl najít, na pro něj podivné planetě, všechny chybějící součástky a co nejdříve odletět zpět. Musí to provést ale co nejrychleji, jinak se dostane do spárů zlých vědců, kteří zjistili, že obývá planetu Zemi.

  

Alien Hominid používá proti lidem řadu svých mimozemských schopností a samozřejmě i zbraní, proti nimž se lidé z planety Země jen těžko brání. Hra vedle intenzivní 2D akce, nabízí řadu napínavých, dobrodružných i vtipných situací. Je to velmi zajímavá hra, kterou si nenechte ujít. Pokud si k ní jednou sednete, nebudete mít problémy se zlými vědci, ale budete mít problém  od této výborně zpracované hry znovu vstát. Za zmínku stojí i to, že tato promyšlená hra, získala na nezávislém herním festivalu (Annual Independet Games Festival) v San Francisku tři prestižní ocenění  - Cenu diváků, Cenu za technickou dokonalost a Cenu za novinku ve vizuálním umění. Jedná se o jeden z největších titulů pro tento rok a očekávaný výbuch je stanoven na konec května 2005, tak zní poslední výrok vědců. A ještě jedno varování nakonec: vyjde pro PS2, Xbox a Gamecube.

Doupě komentuje: Už jsme vás o této hře dříve informovali a vypadá to, že tato 2D akáda našla přesně to místo na trhu, které právě zeje prázdnotou. Čisté dvourozměrné akce jako by zanikaly a přitom přinášejí hromady jednoduché zábavy vhodné k odreagování.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Pořád je co zlepšovat

Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Po…

Před rokem, 19. listopadu 2020, se v Česku začal prodávat PS5. Jak konzoli vnímáme s odstupem?

18.  11.  2021 | |25 N/A
Lukáš Václavík
PS5Sony
Hry zadarmo, nebo se slevou: československá akce a Splinter Cell zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: československá akce a…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

19.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvu…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Vybrali jsme osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

16.  11.  2021 | |9 N/A
Michal Maliarov
Sluchátka
PC verze GTA Trilogy byla stažena z prodeje. Hráči požadují vrácení peněz

PC verze GTA Trilogy byla stažena z prodeje. Hráči…

Problém s launcherem Rockstaru se již podařilo vyřešit.

15.  11.  2021 | |18 N/A
Michal Maliarov
Rockstar GamesGTA
Recenze hry Battlefield 2042. Rozbité bojiště budoucnosti

Recenze hry Battlefield 2042. Rozbité bojiště budo…

Nový Battlefield je tady a bojiště světových válek mění za válku v blízké budoucnosti. Hra se dočkala změn, vynechala kampaň a soustředí se primárně na multiplayer. Povedla se sázka na jistotu?

18.  11.  2021 | |5 N/A
Vojtěch Matušinský
Battlefield 2042FPSRecenze
15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které si můžete zahrát mezi svátky

15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které…

Nejen na PC, ale i na konzolích bylo letos co hrát. Kromě velkých kousků došlo i na pár menších překvapení, které vás přes svátky bez problému zabaví.

24.  11.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
Konzole