Alone In The Dark: The New Nightmare

Představovat hru, která vytvořila nový herní žánr a zároveň sloužila jako podklad pro takové hry, jakou je například Tomb Raider (byť v poněkud extrovertněji pojaté koncepci), by bylo jak nošení sov do Athén. A jak se daří Alone in the Dark na Playstationu? Jaká bude New Nightmare?
Předchůdce Resident Evila se vrací a brousí si zuby na nejvyšší příčku v žánru hororových adventur. The New Nightmare se bude držet osvědčeného systému 3D postav a předrenderovaného pozadí, hodlá však nastavit nový standart v grafickém zpracování. Každá z 1200 předrenderovaných scén je zpracována v několika verzích což umožňuje vytvářet zajímavé světelné efekty jako například osvětlování častí prostředí baterkou, záblesky při střelbě nebo plápolání ohně.

Autoři slibují mnohem dospělejší příběh než u Resident Evila. Atmosféra by měla být více temná a napjatá podobně jako v Silent Hillu od Konami. To by mohlo být zajímavější než béčkové „lekací” scény , které byly příčinou mnoha srdečních zástav při hraní Resident Evila :-).

Na začátku hry si budete moci vybrat ze dvou postav, čímž se hra dělí na dva odlišné scénáře díky odlišným charakterům obou postav. Dále se můžete těšit na hordy hrozivých nepřátel k jejichž eliminaci vám pomůže arzenál dvanácti zbraní včetně zajímavých futuristických hračiček. Taková skvělá řezničina jako v Silent Hillu nás asi nečeká, ale o strach nouze určitě nebude.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: komiksárna za vše…

Deadpool byl kdysi průlomem pro filmovou komiksovou scénu a Spider-Man se nyní snaží o to samé také na herním poli. Povedlo se?

4.  9.  2018 | | 14 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A