ALTAR interactive přestavuje nové Legendy Dračího doupěte!

Právě před třemi měsíci, na začátku letních prázdnin, byla spuštěna SMS hra pro všechny zákazníky mobilní sítě Eurotel s názvem Legendy Dračího doupěte, kterou má na svědomí známé herní studio ALTAR interactive (pracující mimo jiné na očekávané strategii UFO: Aftermath). Během této krátké doby se do hry zaregistrovalo přes devět set hráčů, a právě příspěvky nejaktivnějších z nich tvůrce přiměly k rozšíření původních možností o řadu nových herních prvků.

     

Legendy vypadají zajímavě, ale my se stejně více těšíme na UFO: Aftermath:-)

Prvním je zavedení Věků. Nyní bude hra každé tři měsíce restartována, aby všichni dostali stejnou šanci dosáhnout na titul Legendy. Díky tomu se i dříve zaregistrovaní hráči utkají s těmi, kteří začali hrát teprve nedávno. Doposavad také ve hře chyběla možnost vyzvat úspěšnější soupeře doposud v Legendách chyběla, ale nyní je vše jinak. Každý den se otevírají brány Arény gladiátorů, kde mezi sebou měří síly šest soupeřů naráz! V Aréně nejde o povolání nebo úroveň hrdiny, ale o taktiku, lest a zradu.

Odměnou je hráčům nadále dobrý pocit z poražení nepřátel a získání titulu. Výjimku tvoří nadcházející Nový věk, kdy je pro hráče připraveno malé překvapení. Ti nejlepší budou odměněni dárky od ALTAR interactive a magazínu GameStar. Legendární hrdinové se mohou těšit na počítačové hry, trička a předplatné zmíněného magazínu, v jehož rozšířené podobě hráči naleznou nové rubriky, soutěže a samozřejmě spoustu recenzí, mezi kterými nechybí ani recenze UFO: Aftermath, nemluvě o dárku na CD/DVD - strategii World War III: Black Gold.

Více o hře Legendy Dračího doupěte najdete na adrese http://www.legendy.cz/.

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |