ALTAR interactive přestavuje nové Legendy Dračího doupěte!

Právě před třemi měsíci, na začátku letních prázdnin, byla spuštěna SMS hra pro všechny zákazníky mobilní sítě Eurotel s názvem Legendy Dračího doupěte, kterou má na svědomí známé herní studio ALTAR interactive (pracující mimo jiné na očekávané strategii UFO: Aftermath). Během této krátké doby se do hry zaregistrovalo přes devět set hráčů, a právě příspěvky nejaktivnějších z nich tvůrce přiměly k rozšíření původních možností o řadu nových herních prvků.

     

Legendy vypadají zajímavě, ale my se stejně více těšíme na UFO: Aftermath:-)

Prvním je zavedení Věků. Nyní bude hra každé tři měsíce restartována, aby všichni dostali stejnou šanci dosáhnout na titul Legendy. Díky tomu se i dříve zaregistrovaní hráči utkají s těmi, kteří začali hrát teprve nedávno. Doposavad také ve hře chyběla možnost vyzvat úspěšnější soupeře doposud v Legendách chyběla, ale nyní je vše jinak. Každý den se otevírají brány Arény gladiátorů, kde mezi sebou měří síly šest soupeřů naráz! V Aréně nejde o povolání nebo úroveň hrdiny, ale o taktiku, lest a zradu.

Odměnou je hráčům nadále dobrý pocit z poražení nepřátel a získání titulu. Výjimku tvoří nadcházející Nový věk, kdy je pro hráče připraveno malé překvapení. Ti nejlepší budou odměněni dárky od ALTAR interactive a magazínu GameStar. Legendární hrdinové se mohou těšit na počítačové hry, trička a předplatné zmíněného magazínu, v jehož rozšířené podobě hráči naleznou nové rubriky, soutěže a samozřejmě spoustu recenzí, mezi kterými nechybí ani recenze UFO: Aftermath, nemluvě o dárku na CD/DVD - strategii World War III: Black Gold.

Více o hře Legendy Dračího doupěte najdete na adrese http://www.legendy.cz/.

Zdroj: tisková zpráva

Váš názor Další článek: Co jste ještě nevěděli o Mariovi

Témata článku: , , , , , , ,