Amazon možná skočí po seriálovém Mass Effectu. Smlouva je na spadnutí

Dočkáme se galaktického eposu i na obrazovkách?

O seriálové adaptaci kultovního Mass Effectu nepíšeme poprvé. Amazon už o něm přemýšlí nějakou dobu a nyní to vypadá, že by domluvy mohly opravdu skončit pozitivně. Amazon Studios má totiž blízko ke smlouvě, která by dostala značku na televizní obrazovky. 

Rozhovor pro Deadline s šéfkou Amazon Studios Jennifer Salke podotýká, že smlouvání ještě rozhodně není u konce, což znamená, že Amazon se s EA prozatím nedohodl zcela. Více detailů prozatím není k dostání, minimálně to ale vypadá velmi nadějně. 

Amazon se poslední dobou rozhodně rozjel. Pokud vám nestačí chystaný seriál z univerza Pána Prstenů a adaptace fantasy románu Wheel of Time, ještě dostanete do vínku příběh kultovní série BioWare. 

Váš názor Další článek: Fortnite se chystá na zakončení druhé kapitoly. Epic si připravil jedinečnou událost

Témata článku: , , , , , , , , , ,Recenze hry Need for Speed Unbound. Městské závody v graffiti stylu

Recenze hry Need for Speed Unbound. Městské závody v graffiti stylu

Vydavatelství EA se nás již po pětadvacáté pokouší oslnit zbrusu novým přídavkem do série známých městských závodu, a to pod titulem Need for Speed Unbound, tentokrát pod taktovkou Crirterionu.

Michal Polok
Need for Speed UnboundPS5Recenze
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách