Amazon se bude podílet na novém MMO ze světa Pána Prstenů

Amazon Game Studios bude pomáhat s vytvořením masivního MMO, ve kterém se můžeme těšit na zkoumání zákoutí Středozemě.

Amazon Game Studios, herní odnož internetového giganta Amazon.com se společně s Leyou Technologies a Middleearth Enterprises vrhne do tvorby online RPG pro obrovské množství hráčů, ve kterém si budeme užívat Tolkienův svět v jeho plné kráse. Amazon se tak po vstupu do světa seriálů s Pánem Prstenů pouští do dalšího projektu s jedním z největších fantasy historie.

"Zavázali jsme se ke snaze dávat zákazníkům hry té nejvyšší kvality. Ať už jde o naše vlastní značky, nebo milované legendy kulturního světa jako je Tolkienův Pán Prstenů," prohlásil viceprezident Amazon Game Studios. "Tolkienova Středozemě je jedním z největších fiktivních světů v historii a dává našemu týmu obrovskou příležitost k využití svého potenciálu. Máme silné vedení a aktivně pracujeme na rozšíření našeho týmu, abychom mohli dotáhnout tento zážitek k dokonalosti," pokračoval.

Mezi vývojáři nového titulu najdeme mimo jiné i veterány žánru, kteří pracovali na mnoha kvalitních MMO hrách. Novinka z Tolkienova světa by měla vyjít na PC i konzole, ale její datum vydání zatím neznáme.

Váš názor Další článek: Podívejte se na nový horor, ve kterém Lovecraft navštíví Mars

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,