Amazon si brousí zuby na seriálovou adaptaci God of War. Probíhá vyjednávání o licenci

S filmovými a seriálovými adaptacemi her se v posledních letech roztrhl pytel. Vypadá to, že ani další z exkluzivit PlayStationu nepřijde zkrátka.

Hraný seriál God of War by se měl chystat na platformě Prime Video od Amazonu. Informuje o tom ve svém reportu web Deadline. Podle jejich zdrojů momentálně společnost se Sony vyjednává podmínky pro využití licence. O produkci by se měl postarat stejný tým, který stojí za seriály The Expanse a The Wheel of Time.

Na oficiální potvrzení od obou společností zatím čekáme. Nebyl by to první seriál inspirovaný značkou PlayStationu. V příštím roce se konečně dočkáme The Last of Us a už dlouho se spekuluje také o zpracování Twisted Metal. Vypadá to, že se Sony nebojí zkoušet různé spolupráce. Seriálové The Last of Us má na starosti HBO.

O obsahu nebo obsazení seriálu můžeme jen spekulovat. Doufáme, že se tvůrci nerozhodnou ignorovat původní Kratovu trilogii. Vzhledem k úspěchu posledního God of War bychom se nedivili, kdyby se celý děj odehrával právě v promrzlých severských končinách.

Zdroj: Deadline

Váš názor Další článek: Za 240 Kč můžete získat přes 500 her. Peníze půjdou na pomoc Ukrajině

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru