Amazon zrušil hru ze světa Pána prstenů, důvodem jsou neshody s Tencentem

Po týmovce Crucible jde pod drn další projekt Amazonu.

Amazon to má poslední dobou s herními projekty trochu nahnuté. Očekávané MMO New World se odložilo na konec letošního roku a po zrušené týmovce Crucible ukončuje svou cestu další slibný projekt - RPG titul ze světa Pána prstenů. 

Jak informuje Bloomberg, důvodem zrušení projektu jsou podle všeho neshody s gigantem Tencent, který v roce 2019 koupil studio Leyou Technologies Holdings Ltd., které na novém herním projektu spolupracovalo s Amazonem. Po koupi studio se bohužel nepodařilo dojít ke společné dohodě a nezbylo, než vše uložit k ledu. Vývojáři se tak přesunou k dalším projektům včetně očekávaného MMO New World. 

"Milujeme značku Pána prstenů a jsme zklamaní, že nebudeme moci titul přinést zákazníkům," nechal se slyšet tiskový mluvčí. 

Herní Pár prstenů se vyvíjel pro PC a konzole a měl doprovodit na platformu Amazon Prime také stejnojmenný seriál, který se v současné době natáčí. Jde mimo jiné o jeden z nejdražších seriálů všech dob. Jen za první sezónu zaplatí Amazon přes 400 milionů dolarů. 

Váš názor Další článek: Mass Effect: Legendary Edition nabídne i propracovaný fotorežim

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Zrnka prachu z planetky Ryugu jsou starší než Sluneční soustava

Zrnka prachu z planetky Ryugu jsou starší než Sluneční soustava

** Vědci nedávno analyzoval vzorky dovezeného prachu z planetky Ryugu ** . Ukázalo se, že některá zrnka jsou starší než Sluneční soustava ** Vznikla ve výhni explozí dávno zmizelých hvězd, dlouho před zrozením Slunce

Stanislav Mihulka
AstronomieSluneční soustava
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
MSLA tiskárna Anycubic Photon Mono X:  Zhmotní kostku, kterou na klasické 3D mašině nevyrobíte

MSLA tiskárna Anycubic Photon Mono X: Zhmotní kostku, kterou na klasické 3D mašině nevyrobíte

** Na jaře jsme si poprvé vyzkoušeli tisk typu MSLA na SL1 ** Teď nám do redakce dorazila mašina Photon Mono X za zlomek ceny ** Zvládne to samé co špičkové zařízení od Prusa Research?

Jakub Čížek
DIY3D tisk