AMD Cyber Team pojede na CPL?

Zatím to ještě není zcela jisté, ale vypadá to, že český CS Cyber Team získá volný slot na CPL. Jak zřejmě mnozí z vás vědí, CT se účastnili kvalifikace na CPL v Rumunsku, kde skončili druzí za německou odnoží SK Gaming. Pravidla CPL ale nedovolují jet na akci dvěma týmům z jednoho klanu a jelikož SK Gaming vysílají na CPL švédský tým, uvolnil se rumunský slot. Pokud by CT byli na CPL opravdu pozváni, naskýtá se otázka, v jakém složení by jeli a zda si stihnou včas vyřídit víza.

O vyjádření k celému případu jsme požádali manažera CT, Daniela Mikšovského, tudíž vám snad brzy přineseme aktuální informace.

Zdroj: Progamers.cz, e-Sports.cz

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce