America´s Army: Rise of a soldier - armáda útočí na konzole

Dosud výhradně PC multiplayerové akce se v létě tohoto roku dočkají i konzolisté. Firma Ubisoft včera oznámila, že americká armáda má zájem rozšířit značku "America´s army" i na široký trh konzolí a seznámit hráče s mnohem reálnější hrou, než na jakou byli doposud zvyklí. Pomiňme nyní prohlášení autorů o "nejreálnějším zážitku z boje" a podívejme se na některé odlišnosti od PC verze.

Především se konzolisté mohou těšit na propracovanou singleplayerovou kampaň, která provede vámi vytvořeného vojáka celou vojenskou kariérou od prostého vojína až po velitele speciálních jednotek. Navíc je slibována i určitá nelinearita, kdy si budete moci vybrat specializaci (odstřelovač například) nebo roli, kterou budete v týmu svých spolubojovníků zastávat (podpora, průzkum atd.).

  

Protože bez multiplayeru by hra podobného ražení neměla příliš smysl, budete mít možnost utkat se s více než šestnácti hráči na internetu, stejně tak i přes split-screen v kooperativním módu. Aby konzolová verze nezaostávala za tou na PC, bude přítomen i online systém, který bude zaznamenávat vaše úspěchy a ukládat je do databáze, takže se hráči mohou těšit na budování vojenské virtuální kariéry.

Grafická stránka vypadá velmi přitažlivě, uvidíme jak vše bude vypadat v pohybu na Xboxu či PS2, pro které je hra připravována.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce