American Fugitive je oldschool GTAčkem v moderním kabátku

Žánr gangsterek solidně pokročil. To ale neznamená, že si nemůžeme dát oldschool jízdu.

Pamatujete si na stařičká GTAčka, která jsme hráli ještě z izometrického pohledu? Chybí vám ty staré dobré časy? Nevěšejte hlavu, studio Fallen Tree Games pro vás kutí novou gangsterku American Fugitive, která vyjde v letošním roce na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. 

V ní si užijete pestrý otevřený svět Redrock County, inspirovaný Spojenými státy roku 1980. Prozkoumávat jej budete pěšky nebo v celé řadě dopravních prostředků. Vžijete se pak do role Willa Rileyho, kterého obvinili z vraždy vlastního otce. Ten je však nevinný, a je tedy na vás uprchnout z vězení a pustit se na temnou cestu pomsty a očištění svého jména. 

Jinak ale můžete dělat vše, co takový obyčejný gangster dělá. Vykrádejte domy, ujíždějte policii, sbírejte početný arzenál zbraní. Hlavně, aby vás nechytili! To vše zabalené do stylové komiksově laděné grafiky s dobovým soundtrackem. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A