America`s Army: Rise of a Soldier - zprávy přímo z bojiště

Dosud výhradně PC multiplayerové akce se v létě tohoto roku dočkají i konzolisté. Firma Ubisoft totiž už před časém oznámila, že americká armáda má zájem rozšířit značku "America´s Army" i na široký trh konzolí a seznámit hráče s mnohem reálnější hrou, než na jakou byli doposud zvyklí. Pojďme si tedy připomenout, co se skrývá pod jménem America`s Army: Rise of a Soldier

  

Především se konzolisté mohou těšit na propracovanou singleplayerovou kampaň, která provede vámi vytvořeného vojáka celou vojenskou kariérou od prostého vojína až po velitele speciálních jednotek. Navíc je slibována i určitá nelinearita, kdy si budete moci vybrat specializaci (např. odstřelovač) nebo roli, kterou budete v týmu svých spolubojovníků zastávat (podpora, průzkum atd.).

  

Protože bez multiplayeru by hra podobného ražení neměla příliš smysl, budete mít možnost utkat se s více než šestnácti hráči na internetu, stejně tak i přes split-screen v kooperativním módu. Aby konzolová verze nezaostávala za tou na PC, bude přítomen i online systém, který bude zaznamenávat vaše úspěchy a ukládat je do databáze, takže se hráči mohou těšit na budování vojenské virtuální kariéry. Přejděme ale už k meritu dnešní zprávy: vývojáři vypustili do světa hned deset nových obrázků, na nichž můžete v celé kráse vidět vizuální krásu, jíž se autoři chlubí na každém kroku.

  

Zdroj: Wothplaying

Diskuze (2) Další článek: Stalo se 26.6. - Asterix, Obelix a centurion Larry Craft

Témata článku: , , , , , , , ,