Amnesia: Rebirth s novým trailerem odhaluje datum vydání

Pokračování jedné z nejoblíbenějších hororových sérií je za dveřmi. Těšíte se na výpravu do tajemné pouště?

Na dalším díle série Amnesia pracují tvůrci původního dílu. Po nepříliš povedené A Machine for Pigs by to tedy zase mohlo stát za to. Do hraní se budeme moci pustit dříve, než jsme očekávali. S novým trailerem totiž Frictional Games odhalili, že Amnesia: Rebirth vychází 20. října.

Hlavní postavou příběhu je tentokrát Tasi Trianon, která se probudí uprostřed alžírské pouště. Jak se sem dostala? Kde je zbytek její skupiny? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek najdete v průběhu hraní. 

Jak už to u hororovek běžně bývá, tak se to neobejde bez potvory, která Tasi nenechá chvíli v klidu. V tomhle případě to podle všeho nezůstane jen u jednoho monstra. Herní náplň se každopádně neskládá pouze ze skrývání a utíkání před nebezpečím. Budete také řešit hádanky. Navíc musíte brát ohled i na Tasin fyzický i psychický stav. 

Amnesii: Rebirth si na PC budete moci pořídit rovnou skrz tři obchody. Na výběr máte ze Steamu, GOGu i Epicu. Kromě toho datum vydání platí ještě pro PlayStation 4 verzi. Z dalších platforem je řeč pouze o PS5, ale o Xboxu alespoň zatím nepadlo ani slovo.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A