Anarchy Online nabízí datadisky za akční cenu

Čtenáři papírového Doupěte jistě dobře znají MMORPG Anarchy Online, jehož klient byl přiložen ke čtvrtému číslu časopisu. Společnost Funcom se nyní snaží nalákat další hráče akční nabídkou, která platí do 25. dubna. V rámci této akce máte možnost získat všechny tři datadisky ke hře za necelých 10 $. Jediným problémem pak může být placení, protože fra bez datadisků je k disposici zadarmo. Je sice pravda, že budete mít třicet dní hraní zdarma, ale potom už nezbývá, než platit alespoň 8 $ měsíčně.

Datadisky přinášejí nové herní možnosti. Shadowlands vás zavede na mnohá nová bojiště, přidá dvě profese, spoustu předmětů a zvýší zkušenostní strop o 20 úrovní. Alien Invasion vám zase umožní stavět domy a obchodovat s předměty účelněji. Notum Wars je pro ty, jimž nestačí dům, ale chtějí rovnou věž a poté obsazovat nová území. Zda vám bude stačit původní hra, nebo jestli chcete placená rozšíření už závisí jen na vás.

 

Zdroj: Anarchy Online

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole