Anarchy Reigns - brutální řežba (preview)

Zdála se vám Bayonetta brutální? Její tvůrci se dali na klasičtější bojovku, kde však krev poteče i po koberci pod televizí.

Pokud mi budete tvrdit, že Platinum Games, tvůrci Bayonetty, jsou úchylní, asi vám to nebudu moc vymlouvat. Překvapí vás, že příčinou není brutální kouzelnice svlékající se při krvavých kombinacích, ale chystaná hra Anarchy Reigns. Ono samotné označení masivně multiplayerová online bojovka hovoří za své. Základem každé bojovky je správný výběr postav, což tvůrci Anarchy Reigns zatím zvládají výtečně. Hrdinové nadupaní nejmodernějšími nanotechnologiemi soupeří s jasnými superhrdiny v brutálních řežbách.

TIP: Recenze: Bayonetta – o sexy čarodějce a mrtvých andělech

Z MadWorld si třeba přitáhli Jacka Caymana, tentokrát však v barvě, i když stále s motorovkami na rukou. Pokud protivníka porazí, s radostí jej roztočené zoubky pily přeříznou vedví.

Zmatek v ulicích

Tvůrci zatím mlčí o hře pro jednoho hráče, předvádějí však dvojici režimů v multiplayeru, který by měl být hlavní náplní hry. Battle Royale vás nechá deset minut ničit protivníky a pak posčítat knockouty, to vše pro větší potěšení v menší aréně. Survival vezme jen vás a jednoho kolegu, aby se na vás valily stále drsnější vlny nepřátel.

anarchy reigns 02.jpg anarchy reigns 06.jpg

Naprosto klíčová se v tu chvíli stává spolupráce, protože někteří protivníci se soustředí na slabší hrdiny, zatímco silnější se musí snažit je ochránit, nebo naopak musejí rychlejší zlikvidovat včas hrozbu pro své silnější kolegy. Do toho všeho se pak ještě plete postupná destrukce okolí. A to nejen blízkého, ale často zahlédnete projet ulicí obří cirkulárku, nebo útokem podlomíte most. To vám přinese buď znatelnou výhodu, nebo se může ukázat i fatální, pokud se rychle nedostanete do vhodné pozice.

anarchy reigns 01.jpg

Jak na multiplayer

Když jsem to už načal, musím dodat, že tvůrci bohužel prý nedosáhnou drtivých kombinací jako u Bayonetty (žádné svlékání nebude), namísto toho se budou snažit o vyrovnané boje jak mezi lidmi, tak i proti počítačem ovládaným protivníkům. Ostatně, koho by bavilo být chycen do komba končícího až jeho smrtí?

anarchy reigns 05.jpganarchy reigns 04.jpg

Na vlastní hru si stejně budeme muset počkat až na podzim, ani novináři zatím neměli možnost si na vlastní ruce vyzkoušet hraní. Je tedy nejasné, jak se tvůrcům podaří vyřešit hraní po síti, aby mlátička neztratila nic ze své svižnosti, ale vzhledem k předchozím zkušenostem s hektickými akcemi se snad není čeho obávat. Až na zmíněnou krev vytékající z obrazovky po hektolitrech.

Dostupné pro: X360, PS3
Žánr: Akce | Multiplayerová mlátička
Výrobce: Plantium Games | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 2013?

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

včera |
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A