Ancient Evil: Snake Cult – ve stylu Diabla?

Silver Lighting Software je australská společnost sídlící ve městě Perth, založená roku 1992. Jejich cílem je vyrábět zajímavé, originální a hlavně zábavné gamesky. Že to umějí již předvedli se svým titulem Ancient Evil. A protože se jednalo o gamesku vcelku úspěšnou (ačkoliv obecně nepříliš známou), rozhodli se u Silver Lighting, že vydají její pokračování. A to má název Ancient Evil: The Curse of the Snake Cult.
Ancient Evil: Snake Cult – ve stylu Diabla?
Neboli "Kletba Hadího kultu". Hadi zde budou hrát významnou roli, viz. dále. Celá hra se samozřejmě bude odehrávat ve světě Ancient Evil. Právě se zde objevilo zcela nové nebezpečí, které by mohlo znamenat konec země jménem Olyndsia. To nebezpečí se jmenuje Ophiliánská sekta, která slouží hadům. Vy, jako hráč a zároveň jako agent Královské gardy, budete mít za úkol infiltrovat velení sekty a zastavit jejich zlodušské plány, ještě předtím než si stačí podmanit celou Olyndsii.

Ancient Evil: The Curse of the Snake CultAncient Evil: The Curse of the Snake Cult

Hra bude využívat vylepšenou verzi enginu původní Ancient Evil. Taktéž bude hra využívat Direct3D, čímžto se zpřístupní 3D akceleraci pro v podstatě všechny 3D akcelerátory na dnešním trhu. Z toho všeho se dá vyvodit, že grafika Ancient Evil: TCOFSK (:) bude mnohem zářivější, barevnější, výbušnější, rychlejší, speciálně-efektovější, a kdo ví co ještě.

Celkem budete mít k dispozici 14 map na prolezení, pro řešení všech hádanek a pobytí všech těch slizkých (já vím že hadi ve skutečnosti slizští (?) nejsou, ale zní to líp) hadích přisluhovačů. Navíc, každá mapa bude 4x (slovy čtyřikrát) větší než ty v původním Ancient Evil. To už docela ujde, ne?

Několika málo slovy: vypadá to na další klon Diabla, sice možná s o něco více hádankami, ale víc v tom asi nebude.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |