Apex Legends dnes dostane next-gen update. Do budoucna slibuje další vylepšení

Populární battle royale akci si konečně budete moci zahrát v nativních verzích pro PlayStation 5 i Xbox Series S|X.

Zatím jste si na nových konzolích mohli Apex Legends zahrát pouze ve verzích pro dosluhující generaci. To se ale dnes změní. Na PlayStation i Xbox míří vylepšení, které využijí vyššího výkonu. Apex tak poběží v rozlišení 4k s 60 FPS a dorazí podpora HDR. Hra by celkově měla vypadat ještě lépe díky vylepšeným stínům a větší vykreslovací vzdálenosti. Na Xboxu Series S se ale budete muset obejít bez posledních dvou jmenovaných vylepšení a hra vám poběží v nižším rozlišení.

Tím to ale pro Respawn nekončí. Do budoucna slibují další vylepšení. Na obě platformy má přijít podpora 120 FPS a lepší zpracování audia i obrazu. Hráči na PS5 pak také mohou očekávat zapracování haptiky a adaptivních spouští ovladače. Zatím ale nebylo řečeno, kdy tato vylepšení máme očekávat.

Vydání next-gen verzí je spojené s událostí The Warriors Collection, která do hry přidává také nový obsah. Vrací se například mód Control, kde proti sobě stojí 9 hráčů na každé straně. K tomu si budete moci zabojovat v nové aréně jménem Drop-off. Události samozřejmě doprovází vydání celé řady kosmetických předmětů.

Zdroj: EA

Váš názor Další článek: Playstation chystá týden plný velkých oznámení. Jedním z nich je nové předplatné

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru