Apex Legends dostanou na omezenou dobu režim pro dva hráče

Neradi pobíháte v týmu a nejste ani samotář? Respawn bude testovat Duos.

Režimy pro různý počet hráčů jsou v battle royale hrách na denním pořádku a ačkoliv se Apex Legends soustředí především na tříčlenné týmy, už dříve na omezenou dobu zkoušel sólo režim a nyní se do hry přidá také režim pro dva, tedy Duos. 

Režim bude aktivní od 5. listopadu a opět na omezenou dobu, i když přesně nevíme na jak dlouho. Poté bude ze hry odstraněn. Všechny nové režimy kromě standardního budou do hry pravděpodobně přidány v budoucnu napořád, v tuto chvíli vývojáři pouze testují možnosti a snaží se vybalancovat všechny režimy, aby odpovídali kvalitě trojčlenných týmů. 

Mimo jiné je v tuto chvíli stále aktivní halloweenský event Shadowfall se svými vlastními odměnami, bonusy a skiny. Potrvá už jen několik dní, tak do toho naskočte, dokud je čas. 

Váš názor Další článek: Death Stranding: pošťákem napříč Amerikou | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Nejlepší aplikace pro tento týden: Mastodon, manažer kopírování/vkládání a hlídač slev

Nejlepší aplikace pro tento týden: Mastodon, manažer kopírování/vkládání a hlídač slev

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Mobilní aplikace
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách