Apex Legends Mobile je konečně na cestě. Chce dorazit v létě letošního roku

Respawn by rád s mobilní verzí trefil ještě letní měsíce.

Čekali jsme dlouho, ale nakonec jsme se přece jen dočkali. Mobilní verze hitu Apex Legends je na cestě a dorazí k nám v letních měsících. Alespoň to plánuje studio Respawn podle nejnovějších informací. 

"Pokud se zaregistrujete na své mobilní platformě, budete informovaní, kdy si můžete Apex Legends Mobile stáhnout," píše se ve zprávě. "V tuto chvíli doufáme v letní vydání."

Na mobilní verzi pracuje speciální tým v kancelářích Respawnu ve spolupráci s Tencentem, který pomáhal také v případě PUBG Mobile. Mělo by jít o věrnou odnož bez větších kompromisů, kterou si zahrajete na Androidu a iOS. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Recenze herní klávesnice Razer Huntsman Mini Analog. První prcek ve světě analogu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,