Apex Legends Mobile vyjde už v květnu. Zahrajete si na Androidu a iOS

Fanoušci tohoto battle royale hitu se konečně dočkali.

Na mobilní odnož Apex Legends jsme čekali opravdu dlouho a Respawn konečně oznamuje, že se na cestách budete moci přít s ostatními legendami ještě letos v květnu, tudíž víceméně každým dnem. Hra dorazí na iOS a Android. 

"S potěšením mohu oznámit, že Apex Legends Mobile dorazí celosvětově v květnu," řekl Jordan Patz, mobilní design director projektu. "Pro ty co neví o co jde, mobilní verze je samostatná hra z univerza Apexu, který přináší na mobily veškerý obsah a herní zážitky z velkých platforem."

Titul byl mimo jiné od základu vyvíjen pro mobilní platformy, takže využije jak jejich hardware, tak rozličné výhody, jako dotykové ovládání, gyroskop a jiné technologie. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Nová Mafia má být prequelem pro celou sérii. Podle zdrojů Kotaku vzniká na Unreal Enginu 5

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,