Apex Legends zbrojí na Halloween. Speciální event začíná už zítra

Vrací se i populární Shadow Royale.

Tematické akce v online hrách jsou na denním pořádku a battle royale hit Apex Legends je znám svou nápaditostí. Halloween se slaví už zítra a hra si pro nás připravila speciální event jako každý rok. Ponese název Monster Within a bude probíhat v období 12. října - 2. listopadu 2021

V eventu se vydáte dobývat žebříčky mapy Encore v režimu Arény a lovit budete exkluzivní kosmetické doplňky či bundly z herního obchodu. To ale není vše. Vrací se také populární režim Shadow Royale, ve které se mrtví hráči vrací na mapu jakožto smrtící stíny a snaží se ulovit přeživší a pomoci svému týmu. 

Váš názor Další článek: V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pro Playstation

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

19:07 | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
10:24 | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
1. prosince | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách