Apple může válčit s konzolemi

Když se řeknou konzole, vybaví se dnešním hráčům aktuální trojka Playstation 3, Xbox 360 a Nintendo. Nikdo jiný prakticky do tohoto kruhu nezasahuje. Ovšem pokud by se to mohlo někomu povést, tak rozhodně Applu. Myslí si to vice president EA, Patrick Soderlund.

"Pokud by se o to pokusil někdo jiný než Apple, měl by to velmi těžké," řekl Soderlund pro CVG. "I tak si myslím, že by problémy měli i oni, každopádně už několikrát dokázali překvapit spoustu lidí. Třeba iPhone. Je to skvělá společnost, dávám jim velké šance, pokud by se o to pokusili."

O síle Applu ví i Nintendo, vždyť sám šéf americké divize Reggie Fils-Aime prozradil, jaký z něj mají respekt. Postoj ostatních výrobců je nejasný, ale jisté je, že Apple má zázemí i prostředky, aby se do takovéto akce mohl pustit a případně i uspět.

Zdroj: CVG
Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikla oficiální turistická příručka

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikl…

3.  8.  2018 | | 3 N/A
GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na největší evropské výstavě?

GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na …

Jedna velká výstava proběhla teprve nedávno a už se na nás chystá další. Jako každý rok se bude v německém Kolíně konat Gamescom, kde se podle všeho letos předvede opravdu hodně nadějných kousků. Pojďme se podívat na ty, které byste rozhodně neměli minout.

2.  8.  2018 | | 2 N/A
Komunita rozlouskla poslední tajemství God of War, bylo skryté na začátku

Komunita rozlouskla poslední tajemství…

Trvalo to, Cory Barlog musel hráčům dost konkrétně napovědět, ale nakonec se přece jenom podařilo na to přijít.

2.  8.  2018 |
Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

včera | | 3 N/A
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |