Apríl na zahraničních herních webech

Aprílové žertíky nejsou tradicí jenom u nás – to vám řekne každý, kdo někdy strávil 1. dubna za hranicemi naší republiky. Nejenom český Internet podléhá tradičnímu aprílovému šílenství a na jeden den vyměňuje seriozní zpravodajství za zaručené zprávy agentury JPP. Pojďme se podívat jaké informace se objevily na zahraničních herních serverech.
Apríl na zahraničních herních webech
Přiznám se, že jsem byl vskutku zvědavý, co si k tématu 1. dubna vymyslí naše zahraniční „konkurence“ a musím říct, že se opravdu snažila – apríla tam berou patrně stejně prestižně jako u nás. Hned z kraje svého nedělního brouzdání jsem narazil na informaci o novém kouzle, kterým bude disponovat masivní multiplayerovka Dark Age of Camelot. Tvůrci jej, celkem výstižně, pojmenovali 16 tun Odinova hněvu a jako důkaz připojili i dva velmi povedené obrázky. Na DAoC se tedy opravdu těším :).

Apríl na stránkách Dark Age of CamelotApríl na stránkách Dark Age of Camelot

Potěšující zpráva pro všechny příznivce taktických her se objevila na GameSpotu. Red Storm podle ní ohlásili hru Tom Clancy’s Rainbow Six: Rogue Spear Mission Pack: Covert Ops Essentials: Hardcore Edition, což GameSpot doprovodil podtitulem „Red Storm ohlásil hru s nejdelším jménem“. Ironií je, že první hra ze série Rainbow Six se skutečně jmenovala Tom Clancy’s Rainbow Six, druhý díl přidal Rogue Spear, ve třetím mission packu se už pro jistotu nezmiňoval původní název „Tom Clancy’s Rainbow Six“, ale pouze Rogue Spear. Tak to šlo stále dál a na původní název hry, která byla pramáti všech taktických her, si už dnes vzpomene pouze málokdo.

Další zpráva na GameSpotu komentovala počin společnosti GodGames, která prý oznámila, že v nejbližších dnech vydá tiskové prohlášení ohledně připravované tiskové zprávy vztahující se k chystané hře, o které zatím nikdo nic neví.

Mimo těchto tří vyjmenovaných, se samozřejmě objevily ještě desítky dalších zpráv na nejrůznějších serverech, ale většina z nich patřila mezi ty méně vtipné (alespoň pro Čecha, který nerozumí všem zmíněným narážkám).


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A