Aquadelic GT - brňáci plují do světa

Ztřeštěné závody plné záškodnické střelby z raketometů a zuřivého boje o první místo nejsou doménou pouze silničních honiček. V brněnských kancelářích týmu Hammerware již nějakou dobu vniká netradiční titul s čluny všech velikostí v hlavní roli, jehož prostřednictvím si hráči zazávodí mezi malebnými řeckými přístavy, v zátokách karibských ostrovů nebo budou čeřit vody majestátních ruských řek. Aquadelic GT má původ ve freewarové hře Aquadelic, která se zúčastnila prestižní české herní soutěže Becher Game a v ročníku 2005 zvítězila s hodnocením 85 % v kategorii simulátorů.

  

 

Hammerware pod hlavičkou 3D People, konkrétně jejich brandem Arcade Moon a německým vydavatelem Jowood chce na obrazovky počítačů přinést zábavu typickou pro někdejší akční závody jako Wacky Wheels nebo Megarace. Hráč si bude moci své čluny postupně vybavovat nebo prodat sakumprásk celou starou bárku a koupit si snobskou jachtu. Aquadelic GT nabídne i řadu úkolově orientovaných závodů – bude nutné pomáhat záplavou postiženým obyvatelům, fungovat jako námořní taxislužba nebo se v několika misích hráči proletí hydroplánem. To vše již koncem tohoto roku.

  

  

Zdroj: TZ 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |