Aquadelic GT - brňáci plují do světa

Ztřeštěné závody plné záškodnické střelby z raketometů a zuřivého boje o první místo nejsou doménou pouze silničních honiček. V brněnských kancelářích týmu Hammerware již nějakou dobu vniká netradiční titul s čluny všech velikostí v hlavní roli, jehož prostřednictvím si hráči zazávodí mezi malebnými řeckými přístavy, v zátokách karibských ostrovů nebo budou čeřit vody majestátních ruských řek. Aquadelic GT má původ ve freewarové hře Aquadelic, která se zúčastnila prestižní české herní soutěže Becher Game a v ročníku 2005 zvítězila s hodnocením 85 % v kategorii simulátorů.

  

 

Hammerware pod hlavičkou 3D People, konkrétně jejich brandem Arcade Moon a německým vydavatelem Jowood chce na obrazovky počítačů přinést zábavu typickou pro někdejší akční závody jako Wacky Wheels nebo Megarace. Hráč si bude moci své čluny postupně vybavovat nebo prodat sakumprásk celou starou bárku a koupit si snobskou jachtu. Aquadelic GT nabídne i řadu úkolově orientovaných závodů – bude nutné pomáhat záplavou postiženým obyvatelům, fungovat jako námořní taxislužba nebo se v několika misích hráči proletí hydroplánem. To vše již koncem tohoto roku.

  

  

Zdroj: TZ 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A