Army Ranger: Mogadishu - vzhůru do Somálska

Tvůrci budgetové série Marine Sharpshooter Jarhead Games, nyní ve spolupráci s Groove games připravují podobně založenou First-person akci. V Army Ranger: Mogadishu se podíváme do hlavního města Somálska, kde 3. října roku 1993 vypukla bojová vřava mezi mírovými jednotkami USA a tamní domobranou, která byla napojená na zdejšího vůdce nejsilnějšího klanu Mohammed Farrah Aidida. Ten ovládal celé město a držel ho jako v kleštích díky svým vlastním ozbrojeným jednotkám; až 300 000 lidí zemřelo z důsledku hladu.

Stejně jako v působivém snímku Riddleyho Scotta, i v Army Ranger se postavíte na stranu těch dobrých a jako velitel jednotky rangerů budete plnit různorodé mise a úkoly v ulicích Mogadishu. Během klíčových operací jako je obrana dodávek potravin, odrážení nepřátelských útoků na americké velitelství, zatýkání důležitých osob a naopak zachraňování rukojmích, se vám do ruky dostane mnoho autenticky zpracovaného vybavení. Nesmí chybět pozemní útočná vozidla HMMWS (Humwees) a vzdušné koráby Blackhawks. Pěší jednotky pak budou používat pestrou škálu zbraní od nožů a pistolí, přes útočnou pušku M16 až po granátomet M103. K dispozici vám navíc bude mapa a systém waipointů, jež vám pomohou s navigací skrz deset misí. Své druhy ve zbrani navíc budete moci koordinovat povely jako stát, zahájit palbu, přesunout se na určenou pozici apod.

Army Ranger: Mogadishu se dočkáme 14. června za cenu, která snad nepřesáhne hranici 500,-Kč.

Zdroj: Gamegurumania

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce