Artifact od Valve strádá, komunita ztratila 80% hráčů

Start karetní hry Artifact se Valve opravdu nepovedl a hráči na to reagují.
Artifact od Valve strádá, komunita ztratila 80% hráčů

Artifact zaznamenává strmý pád počtu hráčů, kteří se ve hře pohybují. Okamžitě po vydání se setkal s tvrdou kritikou, která směřovala k několika bodům hry. Tím hlavním byl takzvaný paywall. Jinak řečeno se hráčům nelíbilo, že ve hře, která je už sama o sobě zpoplatněna je nutné si veškerý obsah kupovat za reálné peníze. Hráči, kteří tak neučinili byli v obrovské nevýhodě, a to při snaze nabrat hráče zjevně nedělalo dobrotu.

Valve oznamuje Artifact, novou karetní hru ze světa Doty

Valve oznamuje Artifact, novou karetní hru ze světa Doty

V den vydání se na Artifact připojilo až více než šedesát tisíc hráčů najednou. Všechno vypadalo na obrovský úspěch. Místo toho ale přišel pořádný sešup a momentálně, dva týdny po vydání, je počet hráčů většinu času pod deseti tisíci. Ačkoliv hra sama o sobě nebyla rozhodně přijata vůbec špatně, právě brutální poplatky způsobily, že na Steamu jsou na hru hodně smíšené recenze a jenom stěží se dá hovořit o tom, že by snad hra mohla zažít zmrtvýchvstání, pokud nedojde k nějaké drastické změně.

Asi nejjednodušším způsobem, jak oživit komunitu by bylo udělat ze hry free2play titul. Pokud se tak ale nestane, může být Artifact na nejlepší cestě na hřbitov.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma