Assassin's Creed Infinity nebude free-to-play. Dle slov Ubisoftu půjde o inovativní hru

Nový přírůstek do série Assassin's Creed bude vypadat jinak, než předchozí díly. Z Infinity se stane hra jako služba. Nebude ale k dispozici zdarma, jak se s prvotním oznámením předpokládalo.

Společně s oznámením nové strategie Ubisoftu, která dává větší prostor free-to-play hrám, jsme se dozvěděli první detaily o Assassin's Creed Infinity, které bude fungovat jako služba. Postupně se bude rozrůstat o nový obsah. Potenciálně se tedy v jedné hře budeme vydávat do různých historických období. Z posledního rozhovoru s investory Ubisoftu jsme se ale dozvěděli, že Infinity nebude patřit mezi jejich připravované free-to-play hry. 

"Nebude to free-to-play hra. Tato hra bude obsahovat celou řadu narativních prvků. Bude velmi inovativní, ale zároveň zahrne vše, co hráči znají z předchozích Assassin's Creed her, všechny prvky, které minulí už od začátku. Bude to tedy obrovská hra se spoustou elementů, které již existují ve hrách, které jsme vydali v minulosti," sdělil investorům Yves Guillemot, CEO Ubisoftu. 

Stále se ale těžko odhaduje, jak bude Infinity vypadat. Předpokládáme, že na plnohodnotné odhalení si budeme muset počkat ještě dlouho vzhledem k nedávným odkladům dalších her Ubisoftu. Sérii Asssassin's Creed jako takové se ale stále daří. Valhalla zaujala druhé místo na žebříčku nejvýdělečnějších her v historii Ubisoftu. Navíc ji stále čeká minimálně jedno příběhové rozšíření, jehož hlavním tématem by měl být Ragnarök.

Zdroj: Wccftech

Diskuze (5) Další článek: Skydance s Marvelem pracuje na příběhové akční adventuře. Tým vede Amy Hennig

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“

Mohli Inuité vyrobit nůž z vlastních zmrzlých exkrementů? Antropologové při experimentu jen „kreslili hnědou pastelkou“

** Deníky polárníků jsou plné neuvěřitelných příběhů ze života Inuitů ** Některé tvrdí, že dokážou vyrobit ostrý nůž ze zmrzlých exkrementů ** Američtí antropologové to ověřili experimentem

Jaroslav Petr
Archeologie
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Recenze hry A Plague Tale: Requiem. Větší, velkolepější a lepší

Recenze hry A Plague Tale: Requiem. Větší, velkolepější a lepší

Pokračování putování sourozenecké dvojice temným středověkem konečně dorazilo. Připravte se na tisíce krys, hutný příběh a jednu velkou emotivní jízdu.

Ladislav Novák
A Plague Tale: RequiemRecenze

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách