Assassin’s Creed IV bude docela možná s pirátskou tématikou

Hra se má jmenovat Assassin's Creed IV: Black Flag a seznámí nás s otcem Haythama Kenwaye.
Assassin’s Creed IV bude docela možná s pirátskou tématikou

Už určitě víte, že nový Assassin’s Creed přinese nového hrdinu a nové zasazení. Podle posledních spekulací bude hrdinou Edward Kenway, otec Haythama Kenwaye (a děda Connora) a hra má být zasazena do karibské oblasti kolem roku 1715.

Nový Assassin

Nový Assassin's Creed přinese nového hrdinu a jiné historické zasazení

Celá hra by se tak měla nést na pirátské vlně, což má dokládat údajný propagační plakát. Na jedné straně je obrázek asasína s pistolí a dýkou, kterak bojuje na lodi, na druhé straně stejného plakátu má být dle webu Kotaku mapa karibské oblasti. Plakát odhaluje i jméno hry: Assassin's Creed IV: Black Flag.

original.jpgplakat 01.jpg
Údajný reklamní plakát na nový díl jménem Black Flag

Pochopitelně podobný plakát může být bez problému i falzem, stejně tak smyšlená může být historka jednoho uživatele diskuzního fóra Reddit. Ten prý v letadle viděl ženu, která připravovala prezentaci nových her Ubisoftu a jednou z nich byl právě i Assassin's Creed IV: Black Flag. V prezentaci bylo údajně i datum vydání: Vánoce 2013.

Mimo plakátu se na internetu vynořil i údajný první obrázek přímo ze hry – respektive evidentně z nahrávací obrazovky. Má jít o obrázek z Xbox 360 verze, ale spekulace mluví i o verzích pro next-gen konzole.

screen.jpg

Osobně bych si dal líbit další porci námořních bitek, protože lodní pasáže patřily mezi to nejzábavnější z Assassin’s Creed III. Pirátské zasazení mi však do světa série moc nesedí, ale to jsem si úvodně myslel i o americké revoluci. No, uvidíme, zda se spekulace potvrdí. Pokud chtějí Ubisoft nový díl skutečně vydat letos, měli by jej v dohledné době odhalit.

Zdroj: Eurogamer, Kotaku, Examiner

Nejnovější komentáře