Assassin’s Creed IV v prvním traileru ze hry a obsah sběratelských edicí

Nové video ukazuje v kostce, o čem bude Black Flag.
Assassin’s Creed IV v prvním traileru ze hry a obsah sběratelských edicí

Assassin’s Creed IV: Black Flag sice měl už první trailer, ale to byla jen hezká animace. Před pár okamžiky ovšem Ubisoft uvolnil nové video, kde si hru můžete prohlédnout už v pohybu.

K vidění jsou všechny radovánky, o kterých jsme předtím jen psali – námořní bitvy, potápění se pro poklady, souboje se žraloky, skákání po džungli i mise na pevnině. A mimochodem, celá hra by tentokrát měla mít jen minimum nahrávacích obrazovek, aby bylo pirátské dobrodružství co nejvíce plynulé.

UPDATE: Assassin’s Creed IV: Black Flag oficiální + obrázky obalů hry

UPDATE: Assassin’s Creed IV: Black Flag oficiální + obrázky obalů hry

Zároveň s trailerem Ubisoft zveřejnil i obsah sběratelských edicí pro náš region. Vypisovat to asi nemá smysl, stačí se podívat na obrázky níže. Jde o tradiční mix in-game obsahu se soundtrackem, artbookem, mapami, figurkami a speciálními obaly.

A pochopitelně se najde místo i na pravou pirátskou vlajku. Mimochodem, ta nejvíce luxusní edice jménem The Black Chest by měla být k předobjednání jen přes Uplay (i když v současnosti tam vidím k předobjednání jen klasickou edici).

AC4BF_COLL_A_mockup_UK.jpgAC4BF_COLL_B_mockup_UK.jpg
AC4BF_COLL_C_mockup_UK.jpgAC4BF_SE_mockup_UK_02.jpg

Assassin’s Creed IV: Black Flag má vyjít 1. listopadu na PC, X360, PS3 a Wii U, slíbeny jsou i next-gen verze, které se však objeví později.

Zdroj: TZ

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
9 věcí, které ve hrách zaručeně zvednou krevní tlak

9 věcí, které ve hrách zaručeně zvedno…

Všichni to znáte. Užíváte si epický souboj s bossem, a pak se něco pos.... Vybrali jsme největší podpásovky herního průmyslu.

22.  9.  2017 | | 9 N/A
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Kontroverze ve hrách napříč časem aneb co to hraješ!

Kontroverze ve hrách napříč časem aneb…

Kontroverzní témata a hry. Něco, co přiláká jak stovky zákazníků, tak moralistů a kritiků. Jak se má situace v moderní společnosti?

20.  9.  2017 | | 5 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
Humble Bundle má slevy na hry od Bethesdy, Dooma a Wolfa koupíte za pár kaček

Humble Bundle má slevy na hry od Bethe…

Humble Bundle nás často těší skvělým akcemi a slevami na hry starší i nové a nyní se do víru dění přidala Bethesda se svým zástupem hitů.

18.  9.  2017 | | 1 N/A
GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve slevové akci digitální distribuce

GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku her na PC? Green Man Gaming má pro vás parádní slevy!

13.  9.  2017 |