Assassin's Creed Valhalla ukazuje herní grafiku v novém traileru

Vikingové to v nové ukázce z Assassin's Creed opět berou zostra.

Inside Xbox předvádí, jak krásně mají hry na novém Xboxu Series X vypadat a k demonstraci si vybral hned jednoho z nejsilnějších koní ve stáji Ubisoftu. Assassin's Creed Valhalla se po traileru z minulého týdne předvádí také v gameplay traileru, který nám ovšem přímo z hratelnosti nic ukazuje. Dočkali jsme se především ukázky toho, jak graficky vyspělá hra na Xboxu bude.

Dnes se o hře také objevily informace, které hovoří o velikosti hry. Ta prý nebude největší ani nejdelší v sérii. Vývojáři se chtějí zaměřit na napravení chyb, které jim hráči vyčítali především u Assassin's Creed Odyssey. To však rozhodně neznamená, že by šlo o malou hru, nebo by nedostala tolik péče. Jak už jsme dříve informovali, na novém titulu od Ubisoftu se podílelo celkem patnáct vývojářských studií a půjde zřejmě o jeden z nejvypiplanějších projektů vydavatele vůbec.

Assassin

Assassin's Creed Valhalla vyjde s novou generací konzolí, podívejte se na trailer

Assassin's Creed Valhalla vyjde na PS4, Xbox One, PC, PS5 a Xbox Series X před vánočními svátky letošního roku, bohužel stále bez podpory češtiny. Pokud budete kupovat verzi pro Xbox One, nebudete při přechodu na novou generaci hru muset kupovat znovu, její verze se vám upgraduje zdarma. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole