AT Computers distributorem her dalších dvou firem

Pokud se alespoň vzdáleně zajímáte o dění na české herní scéně, pak vám nemohly uniknout úspěchy firmy AT Computers, která se v průběhu posledního roku a půl stala distributorem mnoha významných firem, dovážejících/vydávajících v naší zemi počítačové i konzolové hry. Po společnostech, jako jsou CD Projekt, Playman nebo Microsoft přibyla do velkého portfólia ATC i samotná Sony a její Playstation (přístroje i hry), nyní se však přidaly další dvě firmy, které budou své hry nabízet zákazníkům právě prpstřednictvím ATC. Více již tisková zpráva:

Praha, Ostrava, 1. srpna 2003 - Společnosti CINEMAX, s. r. o., a HYPE, s. r. o., dnes oznámily, že vybraly hlavního distributora svých PC titulů pro Českou republiku. Stala se jím akciová společnost AT Computers, která se na poli distributora počítačových her a multimédií pohybuje od počátku loňského roku a stala se velmi rychle dominantním distributorem multimédií a jedním z největších distributorů her na českém a slovenském trhu. AT Computers nyní bude nabízet veškerý sortiment PC her pod značkou HYPERMAX od vydavatelské dvojice HYPE, s. r. o. / CINEMAX, s. r. o.

„Naše společnost se již řadu let podílí na vývoji, produkci a vydávání her především českých a slovenských vývojářů. Po několika letech působení v oboru jsme se rozhodli začlenit do našich vydavatelských aktivit i kvalitní hry vydavatelství THQ,, jako jsou aktuální novinky Red Faction 2 a MotoGP 2, a hry od nezávislých, začínajících nebo méně známých firem ze zahraničí. V této souvislosti jsme navázali velmi úzkou spolupráci s firmou HYPE a tyto aktivity realizujeme pod novou společnou značkou HYPERMAX,“ sdělil jednatel firmy CINEMAX, s. r. o., Lukáš Macura.

„Doufám, že se tímto spojením vytvoří příležitost, jak českým hráčům nabídnout kvalitní hry v široké distribuční síti,“ vysvětluje jednatel firmy HYPE David Boček.

AT Computers si od této spolupráce slibuje upevnění své pozice na trhu. „Jedná se o logický krok, od kterého si slibujeme další upevnění pozice na poli distribuce počítačových her a rozšíření nabídky o vysoce kvalitní tituly," říká ke spolupráci produktový manažer AT Computers Pavel Šťastný.

Společnost CINEMAX, s. r. o., vznikla roku 1998 s cílem vyvíjet, produkovat a vydávat hry v České republice. Do portfolia firmy zároveň patří služby grafického studia: design, DTP, pre-press, internetová řešení na klíč a firemní prezentace.

HYPE, s. r. o.,  zastupuje na českém trhu mimo jiné společnosti Koei, Midway a THQ.

AT Computers, a. s., je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti informačních technologií na území České republiky a Slovenské republiky. Distribucí počítačových her se zabývá od počátku roku 2002 a její distribuční síť dnes čítá hypermarkety Carrefour, Hypernova, Makro, Globus a odborné řetězce Datart, Comfor a Autocont.

Zdroj: tisková zpráva


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 11 N/A
Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 12 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A