Atari ztrácí a zavírá studia

Společnost Atari zveřejnila finanční zprávu za poslední fiskální období končící 31. prosincem. Bohužel čísla nejsou nikterak růžová, což má za následek hned několik změn ve vedení i politice firmy. Novým ředitelem společnosti se stal Jim Capparro, který ihned po nástupu do funkce začal prosazovat velké změny. Ty se dotknou hlavně dvou externích studií, která budou muset být uzavřena. O svá místa tak přijdou zaměstanci poboček v Beverly a Santa Monice. Veškerá činnost firmy byla přesunuta do New Yorské centrály.

Hlavním důvodem finančího strádání je údajně silící konkurence a menší počet vydaných titulů. Nemalou měrou se na tom údajně podepsala i špatná dostupnost konzole PS2. Nicméně s prodejností svých nejočekávanějších počinů je společnost nadmíru spokojena. A jaké že jsou ony nejprodávanější tituly?

  

Atari Anthology (PS2, Xbox)
Dragon Ball Z: Budokai 3 (PS2)
Pirates! (PC)
RollerCoaster Tycoon 3 (PC)

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce