Atriarch – online sci-fi Ultima?

Pokud máte rádi on-line hry a už vám lezou krkem všichni elfové, orkové a podobná dávnověká havěť a raději byste si zahráli něco z oblasti sci-fi, můžete se začít těšit, protože World Fusion se na nás chystají se svou novou hrou jménem Atriarch.
Atriarch – online sci-fi Ultima?
Celé dění bude zasazeno do mimozemského světa jménem Atriana, který je rozdělen na šest kontinentů a vyznačuje se jednou zvláštností, vše na něm včetně budov nebo zbraní je plně organického původu. Ta fráze „plně organického původu“ znamená, že věci budou do určitého stupně živé, nevím přesně jak moc to autoři přeženou, jestli vám kupříkladu vaše pistole vezme v klidu nohy na ramena nebo si ji budete moct jenom utrhnout na stromě, každopádně z příkladu Albionu víme, že takovéto ztvárnění světa je poměrně dost dobře možné, takže se nemusíme až zas tak moc děsit nějakých šíleností. Další zajímavostí této hry je řešení stavu, kdy je hráč off-line. Vaše postava nezmizí popřípadě neusne v nejbližší variaci na hospodu, ale bude hrát dál řízena počítačem podle vašich předem zadaných úkolů. Může třeba pokračovat ve stavbě nějaké budovy nebo se zdokonalovat v určité dovednosti, a když budete mít strach o její a tím pádem i svůj osud, můžete jí třeba najmout osobní strážce. To nás ostatně přivádí k hrátkám s tvořením různých klanů a společenstev, o kterých tvůrci tvrdí, že budou základem celé hry. Některé úkoly budou přímo vyžadovat nasazení více postav, což už je jen krůček od vytvoření nějakého organizovaného seskupení lidí a potažmo jejich velení. Nemusíte ale na druhou stranu zoufat, když máte náturu samotáře nebo vás nikde nechtějí mezi sebe, ve hře budou totiž existovat také počítačem řízené klany, které by vám měli v potřebných situacích vyjít vstříc.

Podivná stvůra, nemyslíte?A tady je ještě podivnější stvůra... hmmm

Tunel nebo propast? To zjistíme, až bude hra venku.Ty ropné věže zespodu vypadají jak vafle.

Hra je plná podivností a tohle je jen jedna z nich.Něco podobného jsem viděl už i na osmibitech, jen si nemohu vzpomenout na to, co to bylo..

Co se obyvatel týče, celkově se setkáte a také budete moct hrát, za pět ras. Cavolony, samotářské farmáře žijících ve močálech, Eshlary, architekty a stavitele, kteří mají na svědomí většinu budov na celé Zeměploše, Lokaie, nebojácné cestovatele, Tyrusiny, udatné bojovníky prověřené tvrdými podmínkami v jejich věčně zmrzlé domovině, a konečně Unarry, lesní to rasa, která bez vážnějších problému sdílí své příbytky s divou zvěří a ostatními obyvateli lesa. U postavy, krom klasických rozvíjejících se vlastností a dovedností, půjdou nastavit i takové věci jako barva pleti, výška či celkový fyzický zjev.

Dobrou zprávou také určitě je, že svět bude kulatý bez nahrávacích zón, takže když vyrazíte z jednoho bodu třeba na západ, za hodně dlouhou dobu přijdete na stejné místo z východu a navíc bez jakéhokoliv drastického předělu způsobeného nahráváním další části mapy.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A