Atriarch – online sci-fi Ultima?

Pokud máte rádi on-line hry a už vám lezou krkem všichni elfové, orkové a podobná dávnověká havěť a raději byste si zahráli něco z oblasti sci-fi, můžete se začít těšit, protože World Fusion se na nás chystají se svou novou hrou jménem Atriarch.
Atriarch – online sci-fi Ultima?
Celé dění bude zasazeno do mimozemského světa jménem Atriana, který je rozdělen na šest kontinentů a vyznačuje se jednou zvláštností, vše na něm včetně budov nebo zbraní je plně organického původu. Ta fráze „plně organického původu“ znamená, že věci budou do určitého stupně živé, nevím přesně jak moc to autoři přeženou, jestli vám kupříkladu vaše pistole vezme v klidu nohy na ramena nebo si ji budete moct jenom utrhnout na stromě, každopádně z příkladu Albionu víme, že takovéto ztvárnění světa je poměrně dost dobře možné, takže se nemusíme až zas tak moc děsit nějakých šíleností. Další zajímavostí této hry je řešení stavu, kdy je hráč off-line. Vaše postava nezmizí popřípadě neusne v nejbližší variaci na hospodu, ale bude hrát dál řízena počítačem podle vašich předem zadaných úkolů. Může třeba pokračovat ve stavbě nějaké budovy nebo se zdokonalovat v určité dovednosti, a když budete mít strach o její a tím pádem i svůj osud, můžete jí třeba najmout osobní strážce. To nás ostatně přivádí k hrátkám s tvořením různých klanů a společenstev, o kterých tvůrci tvrdí, že budou základem celé hry. Některé úkoly budou přímo vyžadovat nasazení více postav, což už je jen krůček od vytvoření nějakého organizovaného seskupení lidí a potažmo jejich velení. Nemusíte ale na druhou stranu zoufat, když máte náturu samotáře nebo vás nikde nechtějí mezi sebe, ve hře budou totiž existovat také počítačem řízené klany, které by vám měli v potřebných situacích vyjít vstříc.

Podivná stvůra, nemyslíte?A tady je ještě podivnější stvůra... hmmm

Tunel nebo propast? To zjistíme, až bude hra venku.Ty ropné věže zespodu vypadají jak vafle.

Hra je plná podivností a tohle je jen jedna z nich.Něco podobného jsem viděl už i na osmibitech, jen si nemohu vzpomenout na to, co to bylo..

Co se obyvatel týče, celkově se setkáte a také budete moct hrát, za pět ras. Cavolony, samotářské farmáře žijících ve močálech, Eshlary, architekty a stavitele, kteří mají na svědomí většinu budov na celé Zeměploše, Lokaie, nebojácné cestovatele, Tyrusiny, udatné bojovníky prověřené tvrdými podmínkami v jejich věčně zmrzlé domovině, a konečně Unarry, lesní to rasa, která bez vážnějších problému sdílí své příbytky s divou zvěří a ostatními obyvateli lesa. U postavy, krom klasických rozvíjejících se vlastností a dovedností, půjdou nastavit i takové věci jako barva pleti, výška či celkový fyzický zjev.

Dobrou zprávou také určitě je, že svět bude kulatý bez nahrávacích zón, takže když vyrazíte z jednoho bodu třeba na západ, za hodně dlouhou dobu přijdete na stejné místo z východu a navíc bez jakéhokoliv drastického předělu způsobeného nahráváním další části mapy.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A