Autoři Divinity: Original Sin berou Valve útokem v novém videu

Vývojáři stojící za jedním z nejlepších novodobých RPG odhalili velká úskalí spojená s propojením uložených pozic mezi Steamem a Nintendem Switch.
Autoři Divinity: Original Sin berou Valve útokem v novém videu

Vývojáři Divinity: Original Sin 2 si museli při zařizování sdílených uložených pozic svého RPG s Nintendem Switch projít peklem. Alespoň to tak líčí ve svém novém videu, které je naplněné plánováním, akcí a špionáží, za kterou by se nemusel stydět ani Tom Cruise. 

Ďábelská loupež se odehrává za bílého dne a je doplněná epickým soundtrackem z Divinity Original Sin 2. Jak se ukazuje, proniknout do centra dění Valve není nic jednoduchého a Larian tak musejí použít ty nejrafinovanější převleky a finty, jak se ke svým uloženým datům dostat. Nakonec ale vše končí dobře a hráči na hybridní konzoli od Nintenda si tak nakonec budou moci užít hru i s tím, co už v ní získali na počítačích. A pokud máte v Divinity již nahráno dost, nezapomínejte, že jeho tvůrci brzy do světa vypustí pokračování legendárního Baldur´s Gate. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma