Autoři Yakuzy kromě pokračování pracují i na zcela nových značkách

Studio Ryu Ga Gotoku letos zabodovalo s jejich detektivkou Lost Judgment a také potvrdilo, že už pracuje na pokračování Yakuzy. Kromě toho ale jejich tým pracuje i na dalších projektech.

S dílem Like a Dragon se série Yakuza vydala trochu jiným směrem a jeho pokračování ho v tom bude následovat. Už máme potvrzené, že v něm nebude chybět tahový soubojový systém. Kromě toho ale v Ryu Ga Gotoku vznikají nové projekty, které nejsou Yakuzou ani pokračováním Judgmentu. Potvrdil to ředitel studia Masajoši Jokojama v nedávném rozhovoru pro magazín Famitsu.

Kromě potvrzení jsme se ale bohužel nedozvěděli žádné detaily. Jsme ale velmi zvědaví, co z toho nakonec bude. Rozhodně bychom uvítali, pokud by i jejich další série byla navázaná na univerzum Yakuzy a ukázala tento svět z trochu jiného pohledu, jak se to podařilo Judgmentu. Na tuto detektivní odnož ostatně také během rozhovoru přišla řeč. Stále není jasné, jestli příběh Jagamiho bude pokračovat. K tomu Jokojama ale pouze řekl, že se o Judgment budou i nadále náležitě starat.

Judgment se podle všeho nyní potýká s problémy kvůli talentové agentuře Johnny & Associates, která brání tomu, aby Sega dostala oba dva díly této detektivky i na PC. Zastupuje herce Takuju Kimuru, který propůjčil tvář hlavní postavě a z nějakého důvodu mají v PC verzemi problém. Důvod, proč tomu tak je, ale stále neznáme.

V souvislosti s Ryu Ga Gotoku se v posledních měsících také mluví o tom, že by se k nám měly dostat i jejich historické hry Ishin a Kenzan. Obě stále zůstávají exkluzivní pro japonský trh.

Zdroj: VideoGamesChronicle

Váš názor Další článek: Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Pořád je co zlepšovat

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách