Aveline z AC III: Liberation se vrátí v AC IV: Black Flag

Aveline de Grandpré, hlavní hrdinka handheldového titulu Assassin’s Creed III: Liberation, se objeví exkluzivně v PS3 a PS4 verzích Assassin’s Creed IV: Black Flag.
Aveline z AC III: Liberation se vrátí v AC IV: Black Flag

Už během prvního oznámení Assassin’s Creed IV: Black Flag slíbil Ubisoft bonusový obsah pro majitele PS verzí hry a na E3 poodhalil, že v něm bude hrát roli oblíbená Aveline, která se objevila v PS Vita odbočce Assassin’s Creed III: Liberation.

Dnes to máme hezky černé na bílém. Aveline de Grandpré se objeví ve třech exkluzivních misích o délce cca jedné hodiny dodatečného obsahu. Její příběhová linka má navazovat na události z konce Assassin’s Creed III: Liberation, má se ale jednat o značně volné pokračování. Aveline zde bude mnohem starším a vyspělejším zabijákem a její přítomnost bude možná díky společnosti Abstergo, která získává genetické vzpomínky všech asasínů.

1375139767-assassins-creed-iv-black-flag-aveline-art-2.jpg 1375139773-assassins-creed-iv-black-flag-aveline-art-1.jpg

„Je to kus cesty vpřed a nesouvisí to přímo s koncem jejího příběhu. Pokud je Assassin’s Creed IV román, tak mise Aveline jsou pouze krátkým příběhem v kapitole. Ovšem za vším stojí Abstergo, takže v tom bude něco mnohem temnějšího,“ dodal na Comic-Conu Darby McDevitt, hlavní scénárista hry.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A