Avengers dorazí i na novou generaci. Upgrade z PS4 a Xbox One bude zdarma

Máme tady další hru, jejíž verzi pro novou generaci konzolí dostanou zdarma všichni majitelé hry na PlayStationu 4 a Xboxu One.

Zítra se sice dočkáme nových informací o Marvel's Avengers v rámci Summer Game Festu, ale už dnes jsme se dočkali několika zásadních novinek. Tou největší je potvrzení toho, že hra později vyjde i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X.

Druhou velmi důležitou věcí je to, že majitelé verzí pro současnou generaci dostanou verzi pro nové konzole zdarma. Podobně tomu bude například i u Cyberpunku 2077. 

Čerstvé záběry z Marvel

Čerstvé záběry z Marvel's Avengers odhalují customizaci postav a mise

Gary Snethen ze studia Crystal Dynamics se ohledně PS5 vyjádřil v tom smyslu, že mezi konzolemi zvedá výkon a grafiku zase o laťku výše. "Nové grafické jádro nám dovoluje navýšit rozlišení textur, zvýšit úroveň detailů ve větší vzdálenosti od hráče, vylepšit ambientní okluzi, anizotropické filtrování a přidat další grafická vylepšení."

K tomu ještě dodal, že na PlayStationu 5 budou Avengers podporovat nové vlastnosti ovladače DualSense. Verze pro konzole by pak už od vydání měly podporovat crossplay

Marvel's Avengers vychází na PC, Xbox One a PS4 4. září letošního roku. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X by měly dorazit společně s vydáním samotných konzolí.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |