Avengers dorazí i na novou generaci. Upgrade z PS4 a Xbox One bude zdarma

Máme tady další hru, jejíž verzi pro novou generaci konzolí dostanou zdarma všichni majitelé hry na PlayStationu 4 a Xboxu One.

Zítra se sice dočkáme nových informací o Marvel's Avengers v rámci Summer Game Festu, ale už dnes jsme se dočkali několika zásadních novinek. Tou největší je potvrzení toho, že hra později vyjde i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X.

Druhou velmi důležitou věcí je to, že majitelé verzí pro současnou generaci dostanou verzi pro nové konzole zdarma. Podobně tomu bude například i u Cyberpunku 2077. 

Čerstvé záběry z Marvel

Čerstvé záběry z Marvel's Avengers odhalují customizaci postav a mise

Gary Snethen ze studia Crystal Dynamics se ohledně PS5 vyjádřil v tom smyslu, že mezi konzolemi zvedá výkon a grafiku zase o laťku výše. "Nové grafické jádro nám dovoluje navýšit rozlišení textur, zvýšit úroveň detailů ve větší vzdálenosti od hráče, vylepšit ambientní okluzi, anizotropické filtrování a přidat další grafická vylepšení."

K tomu ještě dodal, že na PlayStationu 5 budou Avengers podporovat nové vlastnosti ovladače DualSense. Verze pro konzole by pak už od vydání měly podporovat crossplay

Marvel's Avengers vychází na PC, Xbox One a PS4 4. září letošního roku. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X by měly dorazit společně s vydáním samotných konzolí.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma