Avengers dorazí i na novou generaci. Upgrade z PS4 a Xbox One bude zdarma

Máme tady další hru, jejíž verzi pro novou generaci konzolí dostanou zdarma všichni majitelé hry na PlayStationu 4 a Xboxu One.

Zítra se sice dočkáme nových informací o Marvel's Avengers v rámci Summer Game Festu, ale už dnes jsme se dočkali několika zásadních novinek. Tou největší je potvrzení toho, že hra později vyjde i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X.

Druhou velmi důležitou věcí je to, že majitelé verzí pro současnou generaci dostanou verzi pro nové konzole zdarma. Podobně tomu bude například i u Cyberpunku 2077. 

Gary Snethen ze studia Crystal Dynamics se ohledně PS5 vyjádřil v tom smyslu, že mezi konzolemi zvedá výkon a grafiku zase o laťku výše. "Nové grafické jádro nám dovoluje navýšit rozlišení textur, zvýšit úroveň detailů ve větší vzdálenosti od hráče, vylepšit ambientní okluzi, anizotropické filtrování a přidat další grafická vylepšení."

K tomu ještě dodal, že na PlayStationu 5 budou Avengers podporovat nové vlastnosti ovladače DualSense. Verze pro konzole by pak už od vydání měly podporovat crossplay

Marvel's Avengers vychází na PC, Xbox One a PS4 4. září letošního roku. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X by měly dorazit společně s vydáním samotných konzolí.

Váš názor Další článek: Rocksteady vyvíjí hru Suicide Squad, Warneři chystají i další projekty

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,