Avengers se konečně představují, dočkáme se jich příští rok | E3

Po dlouhém čekání je to konečně tady. Avengers od Crystal Dynamics se představují v plné parádě. Vyjdou již příští rok v květnu.

Stalo se to v lednu roku 2017, kdy nás krátký teaser informoval o tom, že se chystá hra Avengers a že ji chystá zkušené studio Crystal Dynamics. Jenomže hned poté následovalo jen dlouhé čekání. Až do teď! Avengers se konečně odhalují.

Hned zkraje nutno zdůraznit, že se nejedná o MCU. Crystal Dynamics zpracovalo Avengers dle svého. V příběhu Crystal Dynamics odhalují Avengers vlastní loď Helicarrier používající experimentální zdroj energie. Ale něco se pokazí a katastrofální nehoda rozdělí Avengers. To si však svět nemůže dovolit a nejmocnější pozemští hrdinové se musí sjednotit. Nutnost spolupráce vývojáři neberou na lehkou váhu. Hra bude podporovat online multiplayer pro více hráčů. Hrát půjde ale i jako vlk samotář. 

A jelikož se nevyskytujeme ve filmovém světě ale v herním světě, zapomeňte na Roberta Downeyho Juniora nebo Chrise Hemswortha. Herní postavy namlouvají herní dabéři, ale o celebrity není nouze. Bruce Bannera namlouvá Troy Baker, Kapitána Ameriku namlouvá Jeff Schine, Thora namlouvá Travis Willingham, Black Widow namlouvá Laura Bailey a Tonyho Starka namlouvá Nolan North. 

Crystal Dynamics hned dodávají, že Avengers nemají být jednorázovou hrou, ale plánují ji neustále rozšiřovat. Přitom se chtějí vyhnout jakýmkoli mikrotransakcím a případní noví hrdinové budou zdarma. To zní až příliš dobře, že?

Marvel’s Avengers vyjdou 15. května roku 2020 na Xbox One, PS4, PC a Google Stadia. Na PS4 přitom budou mít nějaký nespecifikovaný obsah navíc a hra se zde jako první ukáže v betaverzi. Rozhodně se nezapomeňte podívat na první "pořádný" trailer, který dokonce obsahuje záběry ze hry.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

dnes | | 6 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A
Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Horace zdarma

Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Hor…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

17.  1.  2020 |